Sebastian Podlewski

Neurochirurg

W moim przypadku dokonał niemożliwego.Operacja na pniu mózgu trwała 7 godz. na początku stycznia br..Mam wszyskie funkcje jak przed operacją.Z pewnością pomaga Mu Duch Święty i prowadzi palce..To wirtuoz o stalowych nerwach , światowa czołówka.Chylę czoło przed umiejętnościami ,spokojem i kulturą..Niechaj cieszy się jak najdłużej zdrowiem.Uratował mi życie i nigdy nie zdołam muadekwatnie do tego podziękować

Mega profesjonalny a do tego pełen empatii człowiek. Życzliwy, bardzo przystępny i potrafi przekazać w prosty sposób co będzie robione i jak ma działać po operacji. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora, oby takich lekarzy było więcej. Dziękuję!

Dziękuję!

POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lekarz o "Anielskich Dłoniach" i "Nieskazitelnej wiedzy i doświadczeniu” Miałem raka (Oponiaka) w kanale rdzenia kręgowego który naciskał na rdzeń i go rozpłaszczył, powoli zawodziła mi lewa strona organizmu- ten wyjątkowy człowiek jako operator usunął to dziadostwo z kręgu oraz złożył mi na nowo kręgosłup - chodzę i żyje - ten człowiek dal mi drugie życie!!! Obecnie jestem 3 mc po operacji ruszam się, chodzę , może jeszcze nie biegam ale to już będzie tylko kwestia czasu, jeśli macie naprawdę spory problem ze zdrowiem dotyczący kręgosłupa ten człowiek to naprawi, ale proszę nie zawracać temu lekarzowi głowy "pierdołami" by miał czas na leczenie tych naprawdę potrzebujących... Ja poznałem P. Sebastiana w szpitalu wojewódzkim na oddziale neurochirurgii przez przypadek kiedy się tam w końcu znalazłem po długotrwałym nieskutecznym diagnozowaniu mnie( Najpierw leczono mnie na COVID19 którego nie miałem, później na Zapalenie Opon Mózgowo Rdzeniowych, finalnie Oponiak w kanale rdzenia kręgowego). Jest bardzo otwarty i szczery - mówi wprost i tłumaczy jak dziecku jak będzie operacja wykonywana jakie są konsekwencje i nie owija w bawełnę tylko mówi wprost np.: w jakimś stopniu zagraża zżyciu - jednocześnie uspokajając i działając kojąco na splatana głowę pacjenta. Nawet się nie interesowałem niczym poza wiedza otrzymana od Pana Dr. Sebastian Podlewskiego - porostu więcej nie musiałem się douczać a mogłem czas, w którym czekałem na gotowość lekarza do zabiegu poświecić na chillout np. czytanie książek bez żadnych głupich myśli. Wcześniej nie uwierzyłbym ze jakikolwiek lekarz z woj. świętokrzyskiego jest w stanie naprawić moja sytuacje:) Teraz wiem ze mamy tu nie zwykłego lekarza, lecz światowej klasy specjalistę, oby mogli się dalej spełniać w swoim fachu, bo jest w tym mistrzem, reasumując, jeśli masz naprawdę problem z kręgosłupem - a nie chcesz tylko zajmować kolejki jak większość emerytów to naprawdę nie znajdziesz w całej Polsce lepszego specjalisty. Obecnie uczęszczam na kontrole w prywatnej klinice neurochirurgii na ul źródłowej w Kielcach, gdzie dalej jako jego pacjent czuje się objęty jego opieka i nie przejmuje się niczym – wszystko z tym człowiekiem da się zwalczyć. POLECAM NPRAWDE SZCZERZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz operował mnie i doprowadził do zdrowia bardzo kompetentny i przejmujący się pacjentem nie jak inni aby następny. Pozdrawiam i wszystkim polecam

W mojej opinii jest to bardzo dobry lekarz.Zostałam rzeczowo poinformowana o przebiegu operacji i ewentualnych skutkach.Doktor jest zainteresowany stanem pacjenta zarówno przed jak i po operacji co dla pacjenta jest bardzo ważne.Obecnie jestem trzeci miesiąc po usunięciu przepukliny kręgosłupa i mogę śmiało powiedzieć że operacja udana.Bóle które były przed operacją trwały kilka miesięcy i były nie do zniesienia a w tym momencie praktycznie nie odczuwam żadnych dolegliwości .POLECAM

Operacja usunięcia przepukliny kregosłupa szyjnego 17.05.2018, a 18.05.2018 już byłam w domu. Po zabiegu nie przyjęłam ani jednego środka przeciwbólowego. Wspaniały kontakt pacjent-lekarz a uśmiech i miłe podejście jest dodatkowym atutem pana doktora. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę i pozostaję nadal pod opieką doktora. Jak najbardziej polecam tego wspaniałego człowieka.

byłem operowany przed dr Podlewskiego w 2015 r. od chwili operacji ból w nodze ustąpił i plecy przestały boleć.. polecam doktora każdemu i dziekuje za profesjonalne podejście do mojej choroby..

Jestem zaskoczona, że w dzisiejszych czasach przy stałym narzekaniu na służbę zdrowia znalazł sie taki specjalista o tak ciężkiej specjalizacji, który potrafi zrozumieć zarówno obawy jak i strach pacjenta. Kompetencje i umiejętności lekarskie zasługują na najwyższe uznanie. Pana Doktora można określać tylko w superlatywach i osobiście,a wiem co mówię bo jestem parę dni po operacji polecę każdemu.

Pan Doktor Sebastian Podlewski jest nie tylko niezwykle kompetentnym lekarzem, ale też osobą obdarzoną empatią i wyczuciem wobec wątpliwości pacjenta. Jego cierpliwość i zdolność do udzielenia profesjonalnych, lecz także jasnych i zrozumiałych odpowiedzi na wszelkie pytania powodowały, że zarówno moja Mama, jak i ja czuliśmy się bezpiecznie w ciągu całego procesu od diagnozy, poprzez skutecznie przeprowadzoną operację ustabilizowania kręgozmyku, aż do rehabilitacji pooperacyjnej. Zdecydowanie polecamy opiekę medyczną Pana Doktora wszystkim pacjentom.

Jest niezwykle zaangażowanym lekarzem. Skrupulatnie bada i przeprowadza wywiad. Posiada dużą wiedzę i umiejetności. Jest bardzo komunikatywny, życzliwy i poświęca pacjentowi dużo czasu. Jest lekarzem z powołania.