Neurochirurg Kielce

Kieleckie Centrum Urazowo-Ortopedyczne i Rehabilitacyjne
ul. Zagnańska 71a (naprzeciwko cmentarza)
25-558 Kielce

Godny polecenia lekarz, profesjonalizm, przemiły człowiek . Dzięki temu lekarzowi jestem silna i wciąż żyję. Dziękuję doktorze.

Opinia dodana przez: Renata

Przychodnia
Warszawska 154
25-414 Kielce

Pan dr , JACEK DRECZKA operował mnie 1999 roku od wyjścia ze szpitala jestem zdrowym człowiekiem . Świetny neurochirurg , doskonały profesjonalista🤗👍

Opinia dodana przez: RAFAŁ SIENKIEWICZ

NZOZ ARTIMED
Kielce,ul.Paderewskiego 4B
25-536 Kielce

Operacja usunięcia przepukliny kregosłupa szyjnego 17.05.2018, a 18.05.2018 już byłam w domu. Po zabiegu nie przyjęłam ani jednego środka przeciwbólowego. Wspaniały kontakt pacjent-lekarz a uśmiech i miłe podejście jest dodatkowym atutem pana doktora. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę i pozostaję nadal pod opieką doktora. Jak najbardziej polecam tego wspaniałego człowieka.

Opinia dodana przez: Agata

DARIMED