dr Danuta Adamiak watach

1,5
1,4
1,4
1,3

Ta kobiea jest tragiczna! to nie może być lekarz to jest nie do pomyślenia.

Ta kobiea jest tragiczna! to nie może być lekarz to jest nie do pomyślenia.

Kobieta niech lepiej wraca w swoje strony bo tak beznadziejnych lekarzy tu nie chcemy. Chociaż szkoda tych ludzi z okolic Wysokiego i wiosek ościennych

wreszcie trafiłem na kompetentnego orzecznika i po latach walki z Zusem bez żadnych problemów dostałem rente. A Ci wszyscy szczekacze na tym portalu to jakaś banda sfrustrowanych naciągaczy którym się nie chce robić! Nie dziwię się im że są wściekli jak po tylu latach wyłudzania rencinek ktoś ich pogonił..... Może jak będzie więcej takich orzeczników to skończy się zajmowanie miejsca w czołówce "chorych rentowych" w europie. Polak potrafi!!!!!!!!

popieram tych wszystkich którzy chcą złorzyć wnosek do prokuratury

popieram tych wszystkich którzy chcą złorzyć wnosek do prokuratury

Nigdy nie spotkałam tak bezdusznego człowieka pozbawionego wszelkich odruchów człowieczeństwa,w czasie wizyty wyprasza pacjenta z gabinetu i załatwia prywatne sprawy,czas nie jest ważny,a pani lekarka zachowuje się jakby była większa niż prezes ZUS. Współczuje wszystkim kto trafi w jej szpony,byłam tylko przejazdem z przyjaciółką w ZUS i napatrzyłam się na przestraszonych pacjentów i wielką panią WATACH która poniża chorych i pokazuje im jak jest wielka,oburzające i wołające o pomstę do nieba,wielka pani DOKTOR kiedyś stanie paki przed BOGIEM i odpowie za swoją bezduszność!!!!UWAGA NA TEGO LEKARZA!!!

Nie powinna być lekarzem orzecznikiem,aby decydować i podwarzac opinie lekarzy specjalistów.

zero - to dobra ocena, a właściwie poniżej zera Ci co napisali że jest dobra powinni się rozpędzić i pięrdyknąć głową w ścianę człowiek poważnie chory, a Ci "lekarze" cudownie uzdrawiają, żenada, do pola i kartofle zbierać

zero - to dobra ocena, a właściwie poniżej zera
Ci co napisali że jest dobra powinni się rozpędzić i pięrdyknąć głową w ścianę

Podpisuję się pod wszystkimi powyższymi negatywnymi wypowiedziami. Jest bezczelna, poniża ludzi. Podważa zdanie innych lekarzy, którzy twierdzą że moja sprawa zdrowotna jest bardzo poważna. Pyta o choroby nie mające związku z aktualnym stanem zdrowia i drzemie sobie wygodnie w godzinach swojej pracy, gdy pacjenci czekają pod drzwiami! Będę ironiczna - A może właśnie potrzebuje odpoczynku i dobrze by było - zarówno dla nas, jak i dla niej - żeby odeszła z ZUSu. Szok! Tragedia! Brak słów. Zróbmy coś. Proponuję zbiorowy pozew. Sprawy przeciwko ZUSowi są bezpłatne. Nie wiem, jak przeciwko orzecznikowi... Jakby co, proszę o kontakt: mck885@gmail.com

BOZE STRZEZ CHORYCH PRZED TA "KOBIETA"TO SA JAKIES JAJA CO ONA ROBI MYSLE ZE TRZEBA UDAC SIE DO PROKURATORA

to zero podwójne- kloaka!Tylko do kopania rowów!

to zero podwójne- kloaka!Tylko do kopania rowów!