lekarz Danuta Bobrowska-Snarska

Reumatolog

Wspaniały lekarz, polecam. Zawsze znajduje dużo czasu dla swoich pacjentów. Podejście kompleksowe do pacjenta, a nie tylko do konkretnego schorzenia.

Pani doktor jest osobą, która dość często lekceważy swoich pacjentów oraz ich potrzeby. Ciężko znależć lekarce czas na to, żeby porozmawiać z pacjentem i odpowiedzieć na wszystkie jego pytania dotyczące choroby. Jest często nieuprzejma. Pani doktor nie spełniła moich oczekiwań jako pacjenta. Jest to najbardziej niemiła i nieuprzejma lekarz jaką kiedykolwiek miałam okazję spotkać. Nigdy nie poleciłabym jej nikomu znajomemu.

Bardzo dobry reumatolog znający się na swoim fachu. Doradzi , wskaże innego specjalistę gdy tego wymaga schorzenie . Polecam panią doktor innym pacjentom . Pozdrawiam Andrzej N.

Zawiodłam się. Pani doktor nie znalazłam dla mnie czasu.

Zawiodłam się. Pani doktor nie znalazłam dla mnie czasu.

LEKARZ Z POWOŁANIA ONA POPROSTY KOCHA TO CO ROBI

LEKARZ Z POWOŁANIA ONA POPROSTY KOCHA TO CO ROBI