dr n. med. Danuta Górniak

2,9
3,3
3,9
3,3

Zdecydowanie nie polecam. Nie potrafi wyleczyć prostej wady zgryzu. Mówi że leczenie będzie trwało 2 lata, po czym okazuje się że mijają 4 lata i nie widać końca

Z noszenia aparat jestem zadowolona, widać rezultaty. Co do samego lekarza/lekarzy zależy od ich humoru, czasem przyjmą z uśmiechem na twarzy a czasem samym wzrokiem zabijają aż się odechciewa żyć... Zakręceni, jedna lekarz mówi co innego druga kompletnie jak z bajki, można się pogubić. Widać podział na klasy, biedniejsi, bogatsi... Chociaż słyszałam że po zdjęciu aparatu nawracały się wady lecz zawsze lekarz mógł wyjaśnić dlaczego tak się stało i co było powodem ( nie chodzi o aparat a np: wyrzynające ósemki ). Nie podoba mi się bardzo czekanie w poczekalni strasznie długo a nie każdy ma czas na siedzenie skoro godzina była ustalona wydaje mi się że to przez gadatliwośc lekarek, czasem siedze na fotelu 15min o muszą pogadać o torebkach nowych eh..

Pani dr została mi polecona.Podczas pierwszych dwóch wizyt byłem pacjentem dr Danuty potem nagle "przeskoczyłem"do dr Elizy-córki. Leczenia zostało objaśnione pobieżnie.Miałem wrażenie "zagadania"podczas zadawania pytań, jednak ufałem, że wiedzą co robią. Czas oczekiwania nawet na umówioną wizytę jest rzeczywiście długi.Raz nawet spędziłem w poczekalni ponad godzinę a wiadomo, że kolejni pacjenci umawiani sa na dokładnie określoną porę.Wystarczyłby uprzedzający o opóźnieniu telefon-a tu niiic. Leczenia trwa już dłużej niż szcunkowo określono na początku i jeszcze potrwa bliżej nie wiadomo jak długo. Podobnie jak przedmówcy mam wrażenie przeciągania leczenia a ponadto skorzystałem ...

Podobnie jak przedmówcy mam wrażenie przeciągania leczenia a ponadto skorzystałem z usług tego gabinetu ze względu na opinię Pani dr Danuty a stałem się pacjentem osoby o niewiadomej pozycji, czyli córki.

naprawdę fajna kobitka tak jako lekarz jak i osoba prywatna. Uważam , że jest to najlepszy specjalista w Polsce z dziedziny ortodoncji dziecięcej .Pozdrawiam serdecznie -jej pacjent już z prawidłowym zgryzem .Jestem bardzo szczęśliwy z tego

polecam, bardzo miła profesjonalna Pani doktor

polecam, bardzo miła profesjonalna Pani doktor

LEKARZ GODNY POLECENIA. MIAŁAM POWAŻNY PROBLEM ZE ZGRYZEM TZN. DUŻO WAD RÓŻNEGO TYPU. DZIĘKI PANI DR MOJE ZĘBY WYGLADJĄ SUPER. WADY UDAŁO SIE SKORYGOWAĆ, CHOĆ INNI LEKARZE WYMYŚLALI CUDA. POLECAM

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani, jedyną wadą jest brak czasu dla pacjenta, oraz bardzo mocne poślizgi w czasie przyjmowania poacjentów.

Bardzo fachowa opieka. Dobrze wyposażony gabinet. Swietny specjalista.

Bardzo fachowa opieka. Dobrze wyposażony gabinet. Swietny specjalista.

Pani doktor nie wyleczyła mi do końca wady i teraz mam nawrót wady zgryzu (pieniądze wydane na marne!)

Brak logistyki przy umawianiu pacjentów a kasa najwazniejsza szczególnie dla córki pani dotor która tam pracuje jako lekarz a nie jest nim powodzenia ...

powodzenia ...