Filtruj terminy

Ortodonta Szczecin

Ars Dentica
al.Piastów 28a
70-326 Szczecin

Trudno spotkać lekarzy o tak ogromnej wiedzy, kompetencjach i poświęceniu dla pacjenta. Pani dr Joanna Szajnar to osobowość w gabinecie i poza nim. Wielka kultura, wiedza i skromność mogą zaszokować wielu. Udzielona pomoc jest w wydaniu Pani Doktor najwyższej próby.

Opinia dodana przez: Andrzej

dr Barbara Stawska

Plac Rodła 8
71-585 Szczecin

polecam gabinet P. Barbary. Przyjechalismy z dalekiej polnocy aby wyleczyc zeby + zrobic u mnie protetyke, korony i wyszlo rewelacyjnie, pozdrowienia z norwegii ode mnie oraz zony i dzieci.

Opinia dodana przez: MarcinK

Aesthetic Dent Szczecin Marcin Tutak
Mieczysława Niedziałkowskiego 47/3
71-403 Szczecin

Bardzo dobry i skuteczny lekarz ortodonta w Gorzowie Wlkp. Teraz ciężko znaleźć dobrego lekarza, więc polecam w 100%.

Opinia dodana przez: Pacjentka

KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU Katarzyna Jamroszczyk
ul. Niemcewicza 24A
Szczecin

Dr Jamroszczyk zaskoczyła miło mnie i moja zonę podejściem do nas. Oboje dopiero teraz postanowiliśmy zając się swoim zgryzem( ja 35 lat żona 30). Bardzo dokładnie nas zbadała uwzględniając rysy twarzy i zakazała usuwać jakichkolwiek zębów. Inni ortodonci przeciwnie wysyłali nas najpierw do chirurga. Po to roku leczenia stałymi aparatami jesteśmy oboje na finiszu. Bardzo dziękujemy za pomoc i profesjonalizm. Polecamy Panią Doktor Jamroszczyk z cała odpowiedzialnością wszystkim szukającym solidnego specjalisty!

Opinia dodana przez: Robert

szpital wojskowy

Szczecin

Pięć lat temu byłem operowany przez pana doktore w szpitalu wojskowym w Szczecinie ( endoproteza stawu biodrowego ).
,Byłem mile zaskoczony przychylnością personelu i atmosferą na oddziale, operacja wykonana koncertowo za co jestem wdzięczny panu doktorowi i calemu zespołowi.
Czy miałbym polecić doktora Dawcewicza? TAK, sam się wybieram na
operację drugiego stawu właśnie do doktora Dawcewicza i jego zespołu.

Czy miałbym polecić doktora Dawcewicza? TAK, sam się wybieram na
operację drugiego stawu właśnie do doktora Dawcewicza i jego zespołu.

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin

Mój krzywy poperelowski zgryz poszedł w niepamięć :) . Cieszę się ogromnie, wizyta prywatna i w 100% profesjonalna. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Maciej

Hanna Głazek

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

Dariusz Szwedowski

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Dentysta przed którym nie uciekam z gabinetu:)przemiły mężczyzna znający się na swoim fachu. Polecam wszystkim tym którzy mają wstręt przed dentystą. On przebija wszystkie stereotypy. Aż chce się iść. Nie zamieniłabym na innego "fachowca"

lek. dent. Jerzy Owczarek

Stomatolog, Protetyk

Jasna 3 lok. 15
70-777 Szczecin

Panicznie boję się zabiegów dentystycznych. Musiałam usunąć ósemkę, która wyglądała naprawdę paskudnie. Dwa tygodnie wcześniej byłam u innego chirurga stomatologa, który po mimo daniu mi trzech dawek znieczulenia nie poradził sobie z moim problemem i zostawił z bolącym zębem. Koleżanki mąż, który tak jak ja, panikarz polecił mi Pana Dr.Owczarka. Przyznam że szłam z takim strachem, że aż było słychać jak mi serce bije :). Okazało się, że Pan Dr. przede wszystkim wytłumaczył mi na czym będzie polegać zabieg, zrobił zdjęcie, przeprowadził krótki wywiad i zapewnił, że nie będzie nic boleć. A wierzcie mi ja byłam już zdecydowana na narkozę. Cały zabieg trwał może z 10 minut. Byłam zaskoczona, że to już koniec. Naprawdę nic nie bolało. Bardzo, naprawdę bardzo polecam. Dodam jeszcze że koszt też nie wielki bo tylko 150zł a do tej pory to w innych gabinetach ten sam zabieg ok 350zł.

Niemierzynska 27
Szczecin

Podejrzewam, że powyższe komentarze dodały głownie panie. Dla odmiany więc jako osobnik płci brzydkiej również z czystym sumieniem mogę polecić Dr Bielawską. Jestem w trakcie leczenia, które przebiega wg planu i efekty są już widoczne. Pani Dr jest osobą bardzo dokładną, wkłada w swoją pracę wiele serca i pasji. Jest również bardzo elastyczna jeśli chodzi o kwestie umawiania się oraz płatności. Jednym słowem, powierzając nasze zęby dr Bielawskiej ma się odczucie, że są one w pewnych rękach. I wierzę głęboko, a raczej jestem przekonany że odczucia te są w pełni uzasadnione. POLECAM panią dr!

Ortodonci w mieście Szczecin