dr n. med. Zygmunt Ziemba

Stomatolog, Ortodonta

Lekarz pierwsza klasa, niezdecydowanym polecam iść w ciemno i nie pożałują. Gdyby można było dać więcej gwiazdek to dałbym od razu. Pan dr. szuka skutecznych rozwiązań i ma ogromną wiedzę - ze świecą szukać takich lekarzy. Leczenie ortodontyczne i jego efekty utrzymują się od lat, w każdej chwili można skonsultować się z Panem dr. Polecam bez zastanowienia.

Trochę małomówny, ale jak rodzice zaczęli wypytywać o różne tam rzeczy to dość dokładnie Pan Doktor im i mi wszystko wytłumaczył. Problem mam poważny więc chcieliśmy wiedzieć co mnie czeka. Doktor kompleksowo podszedł do mojej wady. Wszystkim, którzy mają mieć operację polecam tego doktora.

leczenie u dr zaczelam pol roku temu..mysle ze wie co robi..jedynym minusem jest malomownosc, nie tlumaczy co robi i wogole sie nie usmiecha. mam nadzieje ze bede zadowolona z koncowego efektu.

Polecam, bardzo duża wiedza, po prostu Doktor wie co robi

Polecam, bardzo duża wiedza, po prostu Doktor wie co robi

ogólnie jest OK! ale czasami za mało wiem:) po prostu muszę mu zaufać :)

ogólnie jest OK! ale czasami za mało wiem:) po prostu muszę mu zaufać :)

super doktor polecam gorąco.Jedyny czlowiek ,który zna się na tym co robi

super doktor polecam gorąco.Jedyny czlowiek ,który zna się na tym co robi

A jak dla mnie jest całkiem OK! Na każde moje zapytanie czy prośbę zawsze była konkretna odpowiedź.

Według mnie jest OK, na pierwszej wizycie wszystko szczegółowo mi objaśnił, potem robił swoje. Podczas leczenia jak zadałam pytanie to rzeczowo mi wyjaśniał, może nie tak obszernie jak za pierwszym razem, ale wystarczyło aby zrozumieć co jest robione.

pierwsza konsultacja jest darmowa, to plus, bo dużo ortodontów chce od razu robić wyciski. co do reszty to popieram poprzednią opinię. traktowanie z góry, zero tłumaczenia czegokolwiek, bardzo niechętne odpowiedzi na jakiekolwiek pytania.

Widzę pozytywne oceny, ale nie wiem czy wypowiadała się osoba w moim wieku. Przyuważam brak szacunku dla młodych pacjentów, do gabinetu przychodze sama bez opieki rodzicielstwa, dr Ziemba nic nie tłumaczy, po założeniu aparatu powiedziałby mi od razu "do widzenia", gdybym sama nie zapytała jak dbać, że o innych pytaniach, na które jak widziałam lekarz nie ma ochoty nie wspomnę. Uśmiecha się uprzejmie ale nie jest ludzki. Każda wizyta wygląda gorzej niż poprzednia. Czuje się traktowana jak osoba z czekającego w kolejce tłumu, a nie jak pacjent(i to prywatny).