Lekarze Stomatolog Koszalin

dr n. med. Anna Jedlińska

Ortodonta, Stomatolog

ulica 4-go Marca 23G
75-710 Koszalin

Bardzo fachowa obsługa, efekt leczenia taki, jakiego chciałem na początku leczenia. Podobało mi się, że doktor poświęciła czas, aby stwierdzić co mi dokładnie dolega i wyleczyła mnie w około rok, co jest dość szybko jak na leczenie ortodontyczne.

lekarz Magdalena Lenkiewicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ul. Jantarowa 25A
75-256 Koszalin

Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Byliśmy na pierwszej wizycie i na pewno nie pójdziemy do kogoś innego.

lek. stom. Michał Jerzyk

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Stomatologia White Studio Michał Jerzyk
Grodzka 7
Koszalin

Bardzo polecam Pana doktora . Na fotelu czułam się bezpiecznie . Bardzo mi pomógł , usunął ósemkę szybko i bezbolesnie . Przy tym jest bardzo sympatyczny .
Opinia dodana przez: D.

Aleksandra Melnyczuk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lubiatowska 2
Koszalin

Bardzo konkretna i uprzejma. Zna się na rzeczy i szybko stawia diagnoze. Bardzo dobry lekarz Polecam
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Barbara Gołębicka

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
75-393 Koszalin

Polecam całym sercem ; wspaniała profesjonalistka i genialne podejście do pacjenta. Bardzo dokładnie tłumaczy to, co będzie robic i przedstawia alternatywy.
Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Urszula Balińska

Gabinet
Zwycięstwa 200/3
75-611 Koszalin

Pani doktor jest świetna, najlepsza w Koszalinie. Jestem pewien, że nie będę szukał innego stomatologa. Wszystko jasno wytłumaczone, praca przy zębie bardzo delikatna i skuteczna . Polecam każdemu kto boi się dentysty. Wizyta to czysta przyjemność. Ceny bardzo dobre !
Opinia dodana przez: kamil

lek. dent. Damian Dziemianko

Szpital Wojewódzki
T. Chałbińskiego
Koszalin

Gabinet Dentis Artis to pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, bardzo życzliwy personel. Dr Damian Dziemianko jest profesjonalista w swoim fachu, lekarz naprawdę godny polecenia. W kompetentny sposób zajął się moimi zębami i przywrócił szeroki uśmiech na mojej twarzy. Serdecznie polecam !
Opinia dodana przez: Bozena Tomasik

lek. dent. Anna Piekarewicz

ulica Wesoła 5
75-372 Koszalin

dziękuję za udzielenie porady i uratowanie dwóch zębów na pewno zgłoszę się jeszcze w razie potrzeby
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Grażyna Płonka

Gabinet Stomatologiczny.
75-414 Koszalin

rewelacyjne podejście do dzieci chodzę tam od kilku lat nigdy się nie zawiodłam pacjenci są przyjmowani co dziennie od razu w dniu rejestracji wystarczy być rano przed ósmą pozdrawiam i polecam
Opinia dodana przez: gabryś

lek. dent. Mariola Rozental

75-393 Koszalin

Pani Mariola wyleczyła mi zęby bezboleśnie. Ogromna wiedza i super podejście do pacjenta. Bardzo profesjonalna obsługa od samego wejścia. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione i pokazane, zaplanowane dalsze kroki leczenia. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i wiem że już tutaj zostanę. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Paweł Wingert

ulica Zientarskiego 2/1
75-852 Koszalin

Pełen profesjonalizm. Przez kilkanaście lat jakie korzystam z usług Pana Pawła nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak również moi znajomi, którym poleciłam Pana doktora. Komfort, rozluźnienie i fachowość. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Jolanta Widawska

ul. Zakole 19/6
75-814 Koszalin

Bardzo dobry lekarz, podchodzi z empatią do pacjenta,wszystko wykonuje bardzo dokładnie. Leczy często z powodzeniem takie zęby, które inni dentyści już chcieli wyrwać.

lekarz Piotr Klimaszewski

Małopolska 1
75-950 Koszalin

wspaniały lekarz, pełen empatii, kompetentny, jego pracy nie trzeba poprawiać, nie jest tani, szczerze polecam:)

lek. dent. Krzysztof Bastek

Protetyk, Stomatolog

Piłsudskiego 31
75-560 Koszalin

Bardzo dobry lekarz... Kompleksowe podejscie do sprawy. Jestem zadowolony i usatysfakcjonowany. Moje samopoczucie po wizytach jest zadowalajace. Polecam

lek. dent. Jakub Kaleta

ul. Jantarowa 25A
75-256 Koszalin

Jestem wielokrotnym pacjentem. Wszystkie cząstkowe składniki oceny wystawiam na 5 ponieważ w pełni na to zasługuje. Leczy się u Niego cała moja rodzina i co ciekawe nikt z nas już się nie boi iść do dentysty. Nie pójdę już do nikogo innego. Bardzo polecam :)
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Krystyna Łosowska

Protetyk, Stomatolog

Wąwozowa 18
75-330 Koszalin

jestem pacjentką od wielu lat. dzięki jej opiece stomatologicznej mogę cieszyć się własnym uzębieniem chociaż inni stomatolodzy nie dawali takiej szansy. Jest fachowa zdecydowana, udziela porad, które pomagają w utrzymaniu uzębienia w dobrej higienie, dzięki nim uniknęłam nadwrażliwości zębów, poprawiłam stan dziąseł i mam uratowane liczne zęby

lek. dent. Jerzy Wróbel

Chirurg stomatolog

ulica Legnicka 6-10
75-733 Koszalin

Lekarz godny polecenia wyrywana 8 bez stresu bez bólu pełny profesjonalizm👍Bałam się okropnie dzieki panu doktorowi zapomniałam o strachu.

lek. dent. Jolanta Zdolińska-Młynarczyk

ul. Maltańska 49
75-430 Koszalin

Cudowny człowiek, znakomity fachowiec, polecam każdemu. Najlepiej zainwestowane pieniądze, profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Marek Tłuszczak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Legnicka 6-10
75-733 Koszalin

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. dent. Marcin Pesta

75-393 Koszalin

Kochany Pan Doktor. Od prawie 20 lat. Zawsze pomocy i perfekcyjny! Polecam każdemu, chociaż trochę boję się pisać, gdyż znowu wydłużą się kolejki:) do tego wspaniałe Panie asystentki. Również zawsze pomocne i kompetentne.
Opinia dodana przez: Jolanta z rodziną