Stomatolog Koszalin

dr n. med. Anna Jedlińska

Ortodonta, Stomatolog

ulica 4-go Marca 23G
75-710 Koszalin

w 100% polecam, wada która gdzie indziej była nie do wyleczenia została wyleczona

lek. dent. Marcin Bogurski

Gabinet stomatologiczny Marcin Bogurski
Boczna11/5
75-450 Koszalin

Ileż mniej mielibyśmy problemów, gdyby każdy z nas podchodził do wykonywanych czynności tak profesjonalnie i w tak doskonale zorganizowany sposób?!! Nie jestem lekarzem i nie mogę w pełni oceniać wyników leczenia od strony medycznej, ale od strony pacjenta z pewnością TAK. I dlatego głośno mówię: JESTEM BARDZO, BARDZO ZADOWOLONY. Komfort podczas zabiegów, życzliwość i co bardzo ważne – EMPATIA. Przed każdą wizytą wiedziałem co i dlaczego będzie wykonywane. Trudno w ...
Opinia dodana przez: Jarek

Igor Żukowiec

Gabinet Lekarski

75-025 Koszalin

Doskonały specjalista i wspaniały empatyczny człowiek. Można na niego liczyć w sytuacji kryzysowej, gdy nagle rozboli ząb, wielokrotnie przyjął mnie kosztem swego prywatnego czasu. Jest to lekarz, który swój zawód traktuje jako pasję i misję, wyjaśnia jaki jest problem z zębami , proponuję metody leczenia. Gabinet wyposażony w rtg i nowoczesny sprzęt, bardzo czysto, jednym słowem Polecam.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Beata Przybył

Wojska Polskiego
Koszalin

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor bardzo kompetentna specjalistka, wszystko dokładnie wytłumaczy, a w dodatku bardzo miła i uprzejma dla pacjenta. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Kasia

Paweł Iwanek

Praktyka Stomatologiczna
Jaworowa 7
75-681 Koszalin

Pani Doktor Iwanek w sposób fachowy i sympatyczny ma podejście do pacjentów.Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z jej usług lecz bardzo niekompetentnie zachowała się Pani umawiająca na wizytę do gabinetu.Podała mi termin na 16.10 w piątek 10.09.2015 ja przyjechałam na wyznaczony czas i czekam 10,20 potem pół godziny.Pukam do gabinetu i mówię o danej wizycie a Pani odpowiadam mi za 15 min ta sytuacja jeszcze raz się powtarza.W końcu nie ...
Opinia dodana przez: Anna

Joanna Bochenek

Boczna 11 lok. 5
75-430 Koszalin

Pani doktor wykonała kompleksową usługę leczenia kanałowego jedynek (re-endo) oraz założenie dwóch koron porcelanowych. Całość usługi godna naśladowania i polecenia. Pełna fachowość i profesjonalizm. Dbałość o najmniejszy szczegół. Poświęcenie czasu na danej wizycie na maximum. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz godny polecenia. Dziękuje i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Marcin Pesta

ul. Małopolska 1B/5
75-393 Koszalin

Kochany Pan Doktor. Od prawie 20 lat. Zawsze pomocy i perfekcyjny! Polecam każdemu, chociaż trochę boję się pisać, gdyż znowu wydłużą się kolejki:) do tego wspaniałe Panie asystentki. Również zawsze pomocne i kompetentne.
Opinia dodana przez: Jolanta z rodziną

dr n. med. Zygmunt Ziemba

Stomatolog, Ortodonta

ORTODONTA
ul. Domina 5/7
75-500 Koszalin

Trochę małomówny, ale jak rodzice zaczęli wypytywać o różne tam rzeczy to dość dokładnie Pan Doktor im i mi wszystko wytłumaczył. Problem mam poważny więc chcieliśmy wiedzieć co mnie czeka. Doktor kompleksowo podszedł do mojej wady. Wszystkim, którzy mają mieć operację polecam tego doktora.

dr n. med. Bożena Mikulska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Morelowa 16
Koszalin

Jedna z najlepszych specjalistów stomatologicznych. Fachowa, komunikatywna, posiada doskonały kontakt z dziećmi. Sam poleciłam ją kilkunastu osobom i wszystkie do dnia dzisiejszego korzystają z jej usług, polecając ją dalej. To prawdopodobnie jest probkem, ponieważ na wizytę do niej czeka się długa, ale warto.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Jarosław Buczyk

Zwycięstwa 148 lok. 6
75-604 Koszalin

Lekarz jak najbardziej godny polecenia, tanio i bardzo profesjonalnie leczy zęby. Przy tym bardzo uprzejmy i potrafi odpowiedzieć nawet na najbardziej wyczerpujące pytania pacjentów z dziedziny, którą się zajmuje. Za leczenie 3 kanałów plus plomba zapłaciłam 170zł więc to są grosze w porównaniu z innymi zakładami. bardzo ważne także jest to , że wszystko odbywa się bez stresu i bólu.
Opinia dodana przez: Natalia

Stomatolodzy w Koszalinie