Stomatolog Koszalin

- 141 lekarzy

dr n. med. Anna Jedlińska

Ortodonta, Stomatolog

liczba opinii: 2

Gabinet
ulica 4-go Marca 23G
75-710 Koszalin

Średnia ocen: 4,7/5
w 100% polecam, wada która gdzie indziej była nie do wyleczenia została wyleczona
Opinia dodana przez: Anonim

lek. dent. Marcin Bogurski

Stomatolog

liczba opinii: 31

Gabinet stomatologiczny Marcin Bogurski
Boczna11/5
75-450 Koszalin

Średnia ocen: 4,0/5
Ileż mniej mielibyśmy problemów, gdyby każdy z nas podchodził do wykonywanych czynności tak profesjonalnie i w tak doskonale zorganizowany sposób?!! Nie jestem lekarzem i nie mogę w pełni oceniać wyników leczenia od strony medycznej, ale od strony pacjenta z pewnością TAK. I dlatego głośno mówię: JESTEM BARDZO, BARDZO ZADOWOLONY. Komfort podczas zabiegów, życzliwość i co bardzo ważne – EMPATIA. Przed każdą wizytą wiedziałem co i dlaczego będzie wykonywane. Trudno w ...
Opinia dodana przez: Jarek

Igor Żukowiec

Stomatolog

liczba opinii: 24

Gabinet Lekarski

75-025 Koszalin

Średnia ocen: 3,5/5
Doskonały specjalista i wspaniały empatyczny człowiek. Można na niego liczyć w sytuacji kryzysowej, gdy nagle rozboli ząb, wielokrotnie przyjął mnie kosztem swego prywatnego czasu. Jest to lekarz, który swój zawód traktuje jako pasję i misję, wyjaśnia jaki jest problem z zębami , proponuję metody leczenia. Gabinet wyposażony w rtg i nowoczesny sprzęt, bardzo czysto, jednym słowem Polecam.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Beata Przybył

Stomatolog

liczba opinii: 17

Gabinet
Wojska Polskiego
Koszalin

Średnia ocen: 4,1/5
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor bardzo kompetentna specjalistka, wszystko dokładnie wytłumaczy, a w dodatku bardzo miła i uprzejma dla pacjenta. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Kasia

Paweł Iwanek

Stomatolog

liczba opinii: 16

Praktyka Stomatologiczna
Jaworowa 7
75-681 Koszalin

Średnia ocen: 4,7/5
Pani Doktor Iwanek w sposób fachowy i sympatyczny ma podejście do pacjentów.Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z jej usług lecz bardzo niekompetentnie zachowała się Pani umawiająca na wizytę do gabinetu.Podała mi termin na 16.10 w piątek 10.09.2015 ja przyjechałam na wyznaczony czas i czekam 10,20 potem pół godziny.Pukam do gabinetu i mówię o danej wizycie a Pani odpowiadam mi za 15 min ta sytuacja jeszcze raz się powtarza.W końcu nie ...
Opinia dodana przez: Anna

Joanna Bochenek

Stomatolog

liczba opinii: 15

Gabinet
Boczna 11 lok. 5
75-430 Koszalin

Średnia ocen: 4,7/5
Pani doktor wykonała kompleksową usługę leczenia kanałowego jedynek (re-endo) oraz założenie dwóch koron porcelanowych. Całość usługi godna naśladowania i polecenia. Pełna fachowość i profesjonalizm. Dbałość o najmniejszy szczegół. Poświęcenie czasu na danej wizycie na maximum. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz godny polecenia. Dziękuje i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Marcin Pesta

Stomatolog

liczba opinii: 13

Gabinet
ul. Małopolska 1B/5
75-393 Koszalin

Średnia ocen: 4,9/5
Kochany Pan Doktor. Od prawie 20 lat. Zawsze pomocy i perfekcyjny! Polecam każdemu, chociaż trochę boję się pisać, gdyż znowu wydłużą się kolejki:) do tego wspaniałe Panie asystentki. Również zawsze pomocne i kompetentne.
Opinia dodana przez: Jolanta z rodziną

dr n. med. Zygmunt Ziemba

Stomatolog, Ortodonta

liczba opinii: 13

ORTODONTA
ul. Domina 5/7
75-500 Koszalin

Średnia ocen: 4,5/5
Trochę małomówny, ale jak rodzice zaczęli wypytywać o różne tam rzeczy to dość dokładnie Pan Doktor im i mi wszystko wytłumaczył. Problem mam poważny więc chcieliśmy wiedzieć co mnie czeka. Doktor kompleksowo podszedł do mojej wady. Wszystkim, którzy mają mieć operację polecam tego doktora.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Bożena Mikulska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

liczba opinii: 11

Gabinet
Morelowa 16
Koszalin

Średnia ocen: 4,6/5
Jedna z najlepszych specjalistów stomatologicznych. Fachowa, komunikatywna, posiada doskonały kontakt z dziećmi. Sam poleciłam ją kilkunastu osobom i wszystkie do dnia dzisiejszego korzystają z jej usług, polecając ją dalej. To prawdopodobnie jest probkem, ponieważ na wizytę do niej czeka się długa, ale warto.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Jarosław Buczyk

Stomatolog

liczba opinii: 9

Gabinet
Zwycięstwa 148 lok. 6
75-604 Koszalin

Średnia ocen: 4,9/5
Lekarz jak najbardziej godny polecenia, tanio i bardzo profesjonalnie leczy zęby. Przy tym bardzo uprzejmy i potrafi odpowiedzieć nawet na najbardziej wyczerpujące pytania pacjentów z dziedziny, którą się zajmuje. Za leczenie 3 kanałów plus plomba zapłaciłam 170zł więc to są grosze w porównaniu z innymi zakładami. bardzo ważne także jest to , że wszystko odbywa się bez stresu i bólu.
Opinia dodana przez: Natalia

Stomatolodzy w KoszalinieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat