lek. dent. Marcin Bogurski

3,9

Ileż mniej mielibyśmy problemów, gdyby każdy z nas podchodził do wykonywanych czynności tak profesjonalnie i w tak doskonale zorganizowany sposób?!! Nie jestem lekarzem i nie mogę w pełni oceniać wyników leczenia od strony medycznej, ale od strony pacjenta z pewnością TAK. I dlatego głośno mówię: JESTEM BARDZO, BARDZO ZADOWOLONY. Komfort podczas zabiegów, życzliwość i co bardzo ważne – EMPATIA. Przed każdą wizytą wiedziałem co i dlaczego będzie wykonywane. Trudno w kilku zdaniach wyrazić szacunek i podziękowanie dla Pana Marcina BOGURSKIEGO. I coś niemniej ważnego …. Personel ( przepraszam za to chłodne określenie), który miałem okazję poznać w międzyczasie -doskonała organizacja, życzliwość i zrozumienie. W trakcie wizyt obserwowałem innych pacjentów, którzy podzielali moją bardzo wysoką ocenę. Bardzo dziękuję i szczerze polecam, choć nie jestem szczodry w pochwałach. W tym przypadku same zalety!!! Najwyższa ocena za wszystko!!! Dziękuję raz jeszcze.
Jarosław Krasnodębski - dla niezdecydowanych tel. 602 727 152

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p Marcina profesjonalna opieka fantastyczna i zdrowa atmosfera nawet nie czulam sie jak u dentysty polecam wszystkim kto jeszcze boi sie takich specjalistow serdecznie polecam wszystkim pozdrawiam

Dwukrotnie byłem pacjentem Pana Marcina. Pierwszy raz - obłamanie kawałka zęba i uzupełnianie ubytku. Z tej wizyty byłem mniej zadowolony (stąd niższa ocena), ponieważ po jakimś czasie ząb musiałem leczyć ponownie. Wtedy olbrzymie wrażenie zrobił na mnie sprzęt w gabinecie. Druga wizyta była związana z leczeniem kanałowym (kanały miałem wypełnione 8 lat wcześniej i ząb potrafił dokuczać, zaczął też się przebarwiać). Na miejscu dowiedziałem się, że mam korzenie poskręcane w literki "S". Ku mojemu zdziwieniu - udało się wypełnić je do końca (Pan Marcin pokazał mi zdjęcie przed i po ...

Druga wizyta była związana z leczeniem kanałowym (kanały miałem wypełnione 8 lat wcześniej i ząb potrafił dokuczać, zaczął też się przebarwiać). Na miejscu dowiedziałem się, że mam korzenie poskręcane w literki "S". Ku mojemu zdziwieniu - udało się wypełnić je do końca (Pan Marcin pokazał mi zdjęcie przed i po wypełnieniu). Z tej wizyty jestem bardzo zadowolony.

Terminy oczekiwań są bardzo długie, dlatego zdecydowałem się na wypełnienie zęba w innym gabinecie. Jeśli jednak kiedyś przytrafi mi się "robota na głębokościach" z pewnością odwiedzę Pana Bogurskiego :-)

Aby być uczciwym muszę powiedzieć, że obecnie w gabinecie Pana Bogurskiego przyjmuje również inny stomatolog, który zajmuje się wypełnieniami - z nim (a dokładniej z Nią) - nie miałem do czynienia.

URRAAATOOOWAAAALIIIIII MOJEGO ZĘBA, w moim mieście kazali mi usnąć 2 zęby i grozili usunięciem innych, jednak pan marcin i jego ekipa zdiagnozowali w dwie minuty problem, kilka wizyt i moje zęby już nie bolą są super ;) mam 18 lat i szoda byłoby w tym wieku usuwać zęby. ZDECYDOWANIE NAJLEPSI U JAKICH BYŁAM!!!!!

Jestem czestym bywalcem roznych klinik od wielu lat .Klinika dr Bogurskiego swiadczy usługi na bardzo wysokim poziomie pod każdym względem.Profesjonalizm 100%.Uczciwe podejście do pacjenta sklania mnie do rekomendacji tej kliniki wszystkim odwiedzających Koszalin jak i mieszkancow tego miasta.Pacjent z Australii A Poplawski

Perfekcyjna obsługa, profesjonalizm i nowoczesne metody leczenia, szybkość i doskonała gwarancja na wykonane roboty...:). Sa to jedne z najlepiej zainwestowanych pieniędzy w siebie...! Polecam. Mirek

Polecam. Mirek

Jestem zachwycona profesjonalizmem dr Bogurskiego oraz sposobem podejścia do pacjenta, jego stosunkiem do zawodu i tego, że widzi w pacjencie człowieka, a nie jedynie kliniczny przypadek. Przyjechałam na wakacje tylko na 2 tygodnie do Polski do mojego rodzinnego miasta. Bardzo zależało mi aby znalezć dobrego stomatologa. I na szczescie znalazłam :):):):):):):) Mimo, że doktor nie miał wolnego czasu na wizyty, bardzo serdecznie mnie przywitał i ,,stanął na rzęsach,, aby wyleczyć moje zęby w tak krotkim czasie. Odbudowana przez doktora górna jedynka wyglada doskonale.Pozostałe leczenie innych zębów przebiegało sprawnie i bezboleśnie. ...

Mimo, że doktor nie miał wolnego czasu na wizyty, bardzo serdecznie mnie przywitał i ,,stanął na rzęsach,, aby wyleczyć moje zęby w tak krotkim czasie. Odbudowana przez doktora górna jedynka wyglada doskonale.Pozostałe leczenie innych zębów przebiegało sprawnie i bezboleśnie. Doktor w swoim gabinecie ma bardzo wysokiej klasy sprzet dentystyczny dzieki czemu leczenie odbywa sie w ten wlasnie sposob. Pozostanę pod stałą kontrolą u dr Bogurskiego jako dzielna pacjentka która wczesniej panicznie bała sie dentysty:)
Zdecydowanie wszystkim polecam dr Marcina Bogurskiego!!!

Byłam u dr.Dagmasry rewelacyjna kobieta i bardzo delikatna, świetny fachowiec leczyłam 6-tkę kanałowo(3 kanały) i ok, a zanim do nich trafiłam przeszłam gehennę nikt nie potrafił mi powiedzieć dlaczego boli mnie pół szczęki..... To były moje najlepsze i najbardziej komfortowe wizyty u stomatologa ... polecam gorąco..teraż tam wracam z przyjemnością..

znam Marcina i znałam jego Ojca odkad byłam dzieckiem,Rysiek byl wspanialym dentysta do tej pory mam wiekszasc jego plomb to wlasnie dzieki niemu nie boje sie chodzic do dentysty.Marcin jest idealnym nastepca po swoim ojcu,jesli cos zlego dzieje sie z zebem i potrzeba natychmiastowj reakcji to zawsze znajdzie czas chociaz to bardzo trudne. zaden inny dentysta nie musial poprawiac po nim roboty bo byla idealnie wykonana!a ma tak napiety grafik bo jest wspanialym lekarzam wiec nic dziwnego ze czasem na wizyty sie dluzej czeka.pozdrawiam caly zespol :)

Mam poważne problemy z zębami i o dziwo- chodzę tam z przyjemnością. Jak do tej pory - jestem zadowolona. Wszystko bowiem idzie po mojej myśli. Ujmuje mnie także troska o pacjenta. Wstawiałam implanty i operacja przebiegła spokojnie, bez bólu, niczym...czesanie u fryzjera...