lek. dent. Marcin Bogurski

3,7
3,9

Zdecydowanie odradzam, chaos, hałas, kasa a może kasa, chaos hałas - to najlepiej oddaje jego podejście. Jest świetnym marketingowcem. Ale jako stomatolog nie do polecenia. Zajmuje się dwoma pacjentami na raz, przy tym jeszcze telefon, i przerwa na papieroska. Jest fajny dopóki nie dzieje się z zębami coś poważnego. Obecnie od dwóch lat wymieniam wypełnienia po Panu Bogurskim, które były nieszczelne lub źle założone.

Jest świetnym marketingowcem. Ale jako stomatolog nie do polecenia.
Jest fajny dopóki nie dzieje się z zębami coś poważnego.

U mnie bylo sporo problemów, ale ze wszystkimi Pan Doktor sobie swietnie poradzil. Teraz nie tylko mam zdrowe (tzn wyleczone) zeby ale i ladny usmiech :-). No i nie boje sie wizyt! A kiedys panikowalam na fotelu przy zastrzyku znieczulajacym... Polecam.

Dla mnie to super lekarz. Miły, sympatyczny, znajdzie czas, choć go teoretycznie nie ma. Jak mam iść do dentysty, wolę do niego. Przyjmą miło i naprawdę pomogą. A telewizor akurat jest świetnym rozwiązaniem. Przynajmniej nie siedzi się jak kukła.

ja jestem zadowolona z efektow leczenia. ceny tez sa przyzwoite. polecam

ja jestem zadowolona z efektow leczenia. ceny tez sa przyzwoite. polecam

Polecam, to fachowiec, pół szczeki mi wymienił

Polecam, to fachowiec, pół szczeki mi wymienił

fakt faktem zawsze sie spieszy i nigdy nie ma terminow, ale jak raz zeba wyleczyl to nie mam problemow do dzis.

Niestety lekarz spieszy się bardzo i nie ma czasu na leczenie. Leczy hurtowo szybko na dodatek ma opryskliwą panią pomoc. O ile jego Ojciec był dobrym lekarzem o tyle syn nie udał się. Jak ząb boli - to wg niego nic się nie dzieje, ewentualnie wkłada opatrunek na 15 dni bo przez tyle dni nie ma czasu na wizytę.

Dziwi się Pani, że złe opinie o p. Bogurskim piszą osoby anonimowe. Sama Pani takie złe opinie o innych lekarzach, też pisze anonimowo!!!! Dlaczego ???

Przykre doświadczenie. Chaotyczny,niedokładny, rozbiegany, niekompetentny, nie polecam.

Przykre doświadczenie. Chaotyczny,niedokładny, rozbiegany,
niekompetentny, nie polecam.

Faktycznie lekarz chciały trzymać dwie sroki za ogon. Po długim oczekiwaniu na wizytę robi przegląd i następna wizyta. Wieczne poślizgi i ciagła lansowanie siebie i swojego samochodu. Żenada!!!