lek. dent. Marcin Bogurski

3,7
3,9

Mam poważne problemy z zębami i o dziwo- chodzę tam z przyjemnością. Jak do tej pory - jestem zadowolona. Wszystko bowiem idzie po mojej myśli. Ujmuje mnie także troska o pacjenta. Wstawiałam implanty i operacja przebiegła spokojnie, bez bólu, niczym...czesanie u fryzjera...

Wspaniały lekarz, zawsze postara sie znaleść czas, ktorego ma bardzo mało. Stomatolog, ktory pracuje bardzo cieżko, doświadczony i znający sie na tym co robi.Do tego zawsze usmiechniety i bardzo miły.Jego gabinet posiada nowoczesny sprzęt. Osoba której można zaufać. Polecam każdemu Szymon

Szymon

Bardzo dobry lekarz, ma dobry sprzęt. Wizyta nie jest tania, ale wolę zapłacić więcej i mieć pewność, że mam naprawdę zaleczonego zęba.Świetnie leczy zęby kanałowo- "na ciepło" z użyciem mikroskopu. Poza tym jako nieliczny ze stomatologów ma sprzęt i umiejętności do usuwania pozostawionych przez swoich "kolegów po fachu" narzędzi. Mi usunął z kanału w "dwójce" 16 mm wiertło, o którego istnieniu nie wiedziałem .

Cóż...Doktorek Marcin, to mojej córki,moja i od pewnego czasu mojego mężą "wielka miłość" ;-).Szalony...ale dla nas to MISTRZ WIELKIEGO STYLU W BRANŻY STOMATOLOGICZNEJ. My z nim i tylko z nim...do póznej starości. Anna, Agata i Krzysztof

Przypadkowo trafiłam do Jego gabinetu. To, co zrobił z moimi "zębami" dla mnie jest prawdziwym cudem. A napocił się przy mnie .... Pracuje sprytnie, dokładnie i jest baaardzo sympatycznym człowiekiem. I nie jest zmaterializowany!!!!!

witam, muszę napisać. Lekarz postawił złą diagnozę, mimo posiadanego zdjęcia rentgenowskiego. Uznał, że ząb wymaga zwykłego przeleczenia - czytaj plomba. Po miesiącu chodzenia z bólem uznał, że nic mi nie jest i że to ok. Kiedy ból był już nie do wytrzymania skorzystałam z usług innego dentysty. Diagnoza: pilne leczenie kanałowe, ale najpierw zatrucie zęba. Lekarz powiedziała że przyszłam w ostatnim momencie. Ile cierpienia i bólu - tego nie powiem. Strata pieniędzy i zdrowia. Do tego przyznaje że lekarz Bogurski wiecznie się spieszy, w jego gabinecie panuje hałas: telewizor nad uchem, telefony i ciągłe nadawanie doktora. wychodzi się od niego z bólem głowy. Nie polecam zdecydowanie. I do tego higiena narzędzi - w szczególności wierteł i urządzenia z którego "leci" powietrze, pozostawia wiele do życzenia.

Doktor Marcin Bogurski jest jedynym stomatologiem, któremu mogę zaufać. Najpierw moje zęby leczył ojciec doktora Bogurskiego, Ryszard,a po Jego śmierci odważyłam się usiąść na fotelu doktora Marcina i polecam takie wizyty wszystkim, którzy jak ja boją się dentysty.To Mistrz.

Pan Marcin jest bardzo milym i wesolym czlowiekiem z duzym poczuciem humoru. moim zdaniem bardziej nadaje sie do cyrku niz na stomatologa. bylam na 6-7 wizytach, robilam kosmetyke (licowke, wybielanie)i jedno wypelnienie. w moim przypadku efekt jest niestety oplakany!do tego nie szanuje czasu pacjetow i jest nieuczciwy!

jest doskonały nie zmienię go na nikogo innego!!

jest doskonały nie zmienię go na nikogo innego!!

Jes poprostu świetny POLECAM Sławomir Strzelczyk

Jes poprostu świetny POLECAM