lek. dent. Marcin Bogurski

Mam poważne problemy z zębami i o dziwo- chodzę tam z przyjemnością. Jak do tej pory - jestem zadowolona. Wszystko bowiem idzie po mojej myśli. Ujmuje mnie także troska o pacjenta. Wstawiałam implanty i operacja przebiegła spokojnie, bez bólu, niczym...czesanie u fryzjera...

Jes poprostu świetny POLECAM Sławomir Strzelczyk

Jes poprostu świetny POLECAM

Sławomir Strzelczyk

znam Marcina i znałam jego Ojca odkad byłam dzieckiem,Rysiek byl wspanialym dentysta do tej pory mam wiekszasc jego plomb to wlasnie dzieki niemu nie boje sie chodzic do dentysty.Marcin jest idealnym nastepca po swoim ojcu,jesli cos zlego dzieje sie z zebem i potrzeba natychmiastowj reakcji to zawsze znajdzie czas chociaz to bardzo trudne. zaden inny dentysta nie musial poprawiac po nim roboty bo byla idealnie wykonana!a ma tak napiety grafik bo jest wspanialym lekarzam wiec nic dziwnego ze czasem na wizyty sie dluzej czeka.pozdrawiam caly zespol :)

Zdecydowanie odradzam, chaos, hałas, kasa a może kasa, chaos hałas - to najlepiej oddaje jego podejście. Jest świetnym marketingowcem. Ale jako stomatolog nie do polecenia. Zajmuje się dwoma pacjentami na raz, przy tym jeszcze telefon, i przerwa na papieroska. Jest fajny dopóki nie dzieje się z zębami coś poważnego. Obecnie od dwóch lat wymieniam wypełnienia po Panu Bogurskim, które były nieszczelne lub źle założone.

Jest świetnym marketingowcem. Ale jako stomatolog nie do polecenia.
Jest fajny dopóki nie dzieje się z zębami coś poważnego.

Cóż...Doktorek Marcin, to mojej córki,moja i od pewnego czasu mojego mężą "wielka miłość" ;-).Szalony...ale dla nas to MISTRZ WIELKIEGO STYLU W BRANŻY STOMATOLOGICZNEJ. My z nim i tylko z nim...do póznej starości. Anna, Agata i Krzysztof

Wspaniały lekarz, zawsze postara sie znaleść czas, ktorego ma bardzo mało. Stomatolog, ktory pracuje bardzo cieżko, doświadczony i znający sie na tym co robi.Do tego zawsze usmiechniety i bardzo miły.Jego gabinet posiada nowoczesny sprzęt. Osoba której można zaufać. Polecam każdemu Szymon

Szymon

jest doskonały nie zmienię go na nikogo innego!!

jest doskonały nie zmienię go na nikogo innego!!

ja jestem zadowolona z efektow leczenia. ceny tez sa przyzwoite. polecam

ja jestem zadowolona z efektow leczenia. ceny tez sa przyzwoite. polecam

Dwukrotnie byłem pacjentem Pana Marcina. Pierwszy raz - obłamanie kawałka zęba i uzupełnianie ubytku. Z tej wizyty byłem mniej zadowolony (stąd niższa ocena), ponieważ po jakimś czasie ząb musiałem leczyć ponownie. Wtedy olbrzymie wrażenie zrobił na mnie sprzęt w gabinecie. Druga wizyta była związana z leczeniem kanałowym (kanały miałem wypełnione 8 lat wcześniej i ząb potrafił dokuczać, zaczął też się przebarwiać). Na miejscu dowiedziałem się, że mam korzenie poskręcane w literki "S". Ku mojemu zdziwieniu - udało się wypełnić je do końca (Pan Marcin pokazał mi zdjęcie przed i po ...

Druga wizyta była związana z leczeniem kanałowym (kanały miałem wypełnione 8 lat wcześniej i ząb potrafił dokuczać, zaczął też się przebarwiać). Na miejscu dowiedziałem się, że mam korzenie poskręcane w literki "S". Ku mojemu zdziwieniu - udało się wypełnić je do końca (Pan Marcin pokazał mi zdjęcie przed i po wypełnieniu). Z tej wizyty jestem bardzo zadowolony.

Terminy oczekiwań są bardzo długie, dlatego zdecydowałem się na wypełnienie zęba w innym gabinecie. Jeśli jednak kiedyś przytrafi mi się "robota na głębokościach" z pewnością odwiedzę Pana Bogurskiego :-)

Aby być uczciwym muszę powiedzieć, że obecnie w gabinecie Pana Bogurskiego przyjmuje również inny stomatolog, który zajmuje się wypełnieniami - z nim (a dokładniej z Nią) - nie miałem do czynienia.

Doktor Marcin Bogurski jest jedynym stomatologiem, któremu mogę zaufać. Najpierw moje zęby leczył ojciec doktora Bogurskiego, Ryszard,a po Jego śmierci odważyłam się usiąść na fotelu doktora Marcina i polecam takie wizyty wszystkim, którzy jak ja boją się dentysty.To Mistrz.