lek. dent. Urszula Balińska

Pani doktor jest świetna, najlepsza w Koszalinie. Jestem pewien, że nie będę szukał innego stomatologa. Wszystko jasno wytłumaczone, praca przy zębie bardzo delikatna i skuteczna . Polecam każdemu kto boi się dentysty. Wizyta to czysta przyjemność. Ceny bardzo dobre !

Wszystko na 6 z plusem. Pani Doktor tłumaczy wszystko dokładnie, co i jak trzeba zrobić, żeby uzębienie było w jak najlepszym stanie. Zazwyczaj boję się takich wizyt, ale do Pani Doktor idę już z mniejszym strachem, bo wiem, że ewentualny ból będzie ograniczony do minimum. Zadowolony Pacjent.

Pani Balińska jest naprawdę świetnym specjalistą - ma świetne podejście do pacjenta, leczy bezboleśnie i bezstresowo; zawsze poświęca tyle czasu, ile wymaga tego sytuacja; wytłumaczy, co się dzieje, jak i dlaczego; jest zawsze uśmiechnięta i miła; i przede wszystkim: w pełni profesjonalna. Byłam u wielu stomatologów i wiem, że już nigdy nie pójdę do nikogo innego. Jest to pierwszy gabinet, w którym po prostu się relaksuję :] Polecam szczególnie osobom, które boją się wizyt u dentysty. Dodatkowym plusem jest fakt, że Pani doktor nie ceni swoich usług tak wysoko, jak ...

Byłam u wielu stomatologów i wiem, że już nigdy nie pójdę do nikogo innego. Jest to pierwszy gabinet, w którym po prostu się relaksuję :] Polecam szczególnie osobom, które boją się wizyt u dentysty. Dodatkowym plusem jest fakt, że Pani doktor nie ceni swoich usług tak wysoko, jak większość lekarzy przyjmujących prywatnie.
Gwarantuję, że nikt, kto zdecyduje się na wizytę, nie będzie żałował.