lek. stom. Michał Jerzyk

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Bardzo polecam Pana doktora . Na fotelu czułam się bezpiecznie . Bardzo mi pomógł , usunął ósemkę szybko i bezbolesnie . Przy tym jest bardzo sympatyczny .

Nigdy, w żadnym gabinecie nie zostałem tak doskonale potraktowany pod każdym względem. Wyszedłem z gabinetu pełen podziwu dla doktora Jerzyka. Profesjonalizm w każdym elemencie.

Bardzo dokładny lekarz, znakomity stomatolog, profesjonalny w podejściu do pacjenta. Po kilku przejściach ze stomatologami w Koszalinie bardzo się cieszę , że trafiłem do Pana Michała. Polecam wszystkim

Zdecydowanie polecam wszystkim znajomym od kiedy pierwszy raz byłam u doktora. Nie traktuje pacjęta jak idioty, wysłucha, zada potrzebne pytania dodatkowe, potem wytłumaczy co widzi i co trzeba zrobić, potem co można dodatkowo zrobić... Bardzo miły i uprzejmy, zabawny, bardzo delikatny w swoich działaniach, widzący potrzeby i odczucia pacjenta. A jeśli komuś zalezy...to także przystojny ;) Polecają - Moje Zęby :)

A jeśli komuś zalezy...to także przystojny ;)
Polecają - Moje Zęby :)

znakomity stomatolog, leczy bardzo dokładnie, poważnie traktuje pacjentów; profesjonalista w każdym calu!

Mega kryzysowa sytuacja, usuwanie jedynki po urazie. Największy dramat z możliwych. Świetny lekarz i fajny człowiek. Przyjął mimo, że nie miał miejsca, został po nocy i pomógł. Zabieg trudny ale dzięki Doktorowi bezbolesny, usunął resztę złamanego zęba, podniósł na duchu i nie pozwolił zostać z ubytkiem. Po 22 wyszłam z zębem z gabinetu. Szczerze polecam.

Bardzo polecam Pana Michała! Bezboleśnie usunął mi ósemkę za co jestem niezmiernie wdzięczna, bo po wcześniejszych doświadczeniach myślałam, że to niemożliwe!

Wizyta udana, profesjonalne i miłe podejście do pacjenta, wszystko wyjaśnione a i Pan doktor przystojny, co dodatkowo umila wizytę.