dr n. med. Bożena Mikulska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Chodzę do pani Bożeny od 12 lat i naprawdę polecam pani jest bardzo komunikatywna i naprawdę można nawet spać na fotelu

Jedna z najlepszych specjalistów stomatologicznych. Fachowa, komunikatywna, posiada doskonały kontakt z dziećmi. Sam poleciłam ją kilkunastu osobom i wszystkie do dnia dzisiejszego korzystają z jej usług, polecając ją dalej. To prawdopodobnie jest probkem, ponieważ na wizytę do niej czeka się długa, ale warto.

Pani Mikulska, naprawdę zna się na tym co robi. Tłumaczy wszystko w ludzkim i zrozumiałym języku. Poświęca tyle czasu, ile potrzebuje pacjent. Ma niesamowite podejście do dzieci. Generalnie super, super. Polecam!

Bardzo polecam, korzystam tu z fachowej pomocy od 9 lat i wszyscy moi znajomi.

Bardzo polecam, korzystam tu z fachowej pomocy od 9 lat i wszyscy moi znajomi.

próba reklamacji po wypadnięciu plomby u dziecka zakończyła się wizytą u innego dentysty , pani doktor wyznaczyła termin za 3 tyg , to jakaś farsa nie polecam

super podejście do dziecka jak i do dorosłego. wsszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. polecam!

Mój 5 letni synek jadąc na wizytę pyta się czy jedziemy do jego Pani i nie ważne czy jedzie na kontrolna wizytę czy na leczenie, a po zejściu z fotela mówi, ze jeszcze tu przyjdzie. Myślę że to jest wystarczająca rekomendacja

lekarka jest raczej powolna i nawet wyrywajacemu sie dwulatkowi tlumaczy co robi!

Kompetentny lekarz,wspaniałe podejście do dzieci,pełen profesjonalizm.Zdecydowanie polecam !!

pełen profesjonalizm....dzieci zadowolone:) i rodzice też:)

pełen profesjonalizm....dzieci zadowolone:) i rodzice też:)