Filtruj terminy

dr n. med. Bożena Mikulska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Morelowa 16
Koszalin

Jedna z najlepszych specjalistów stomatologicznych. Fachowa, komunikatywna, posiada doskonały kontakt z dziećmi. Sam poleciłam ją kilkunastu osobom i wszystkie do dnia dzisiejszego korzystają z jej usług, polecając ją dalej. To prawdopodobnie jest probkem, ponieważ na wizytę do niej czeka się długa, ale warto.
Opinia dodana przez: Maria

dr Małgorzata Czerepkow

gabinet dentystyczny
nowowiejskiego 3/6
75-578 Koszalin

pojechalismy z dzieckiem 3lata na wizyte do dentysty po krotkim sprawdzeniu zebow detyska zaproponowala leczenie kanalowe mleczaka u dziecka z pomoca narkozy .Przez kolejne 15 min przedstawiala nam koszty z tym zwiazane i uswiadamiala nas ze jest to jedyne rozwiazanie .Wiecej czasu poswiecila na przekonywaniu nas na narkoze dziecka niz zetelne sprawdzienie zebow dziecka . Spytalismy o lakowanie zebow u naszego dziecka odpowiedz pani byla krotka nic to nieda najlepiej ...

lekarz Magdalena Lenkiewicz

ul. Jantarowa 25A
75-256 Koszalin

Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Byliśmy na pierwszej wizycie i na pewno nie pójdziemy do kogoś innego.

lekarz Katarzyna Stalenga-Szczawińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kadent
Śliwkowa 9
75-679 Koszalin

Stomatolog godny polecenia.Bylam milo zaskoczona,poniewaz moja corka juz raz uciekla z fotela dentystycznego w innym gainecie, a tu wytrzymala bez problemu. Pani doktor zablabowala jej dwa zeby a ona nawet sie nie ruszyla. Nastepnego dnia pytala czy znowu mozemy isc do pani stomatolog.

lek. dent. Bogumiła Kutyłowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog