Magdalena Dryjska-Zielińska

Nie wytłumaczyła mi, że ta metoda leczenia kanałowego starczy na maksymalnie 4-6 lat. A starczyła na 2 lata ponieważ nie zabiła wszystkich bakterii, lub nie zakleiła dokładnie kanału. Ja natomiast niezorientowany liczyłem na to że robi to z mikroskopem raz a dobrze. Ząb doszczętnie zniszczony po dwóch latach, a po pól roku wystąpiła ropa pod nim, mimo że był nienaruszony od góry. Można było temu zapobiec, gdyby jak inni profesjonaliści gdy nie mają wiedzy, lub sprzętu odesłała do kolegi. Dziękuję.

jest to bardzo dobry stomatolog pomogl mi w wielu problemach dotyczacych mojego uzebienia :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bardzo dobra pani doktor. Polecam wszystkim. Ja również mam zagłożone różowe wypełnienie. Ten preparat to glasjonomer - ma działanie przeciwpróchnicowe. Jak ktoś nie wie co ma w zębach to powinien się zapytać, bo pani doktor udziela rzeczowych odpowiedzi. A skoro inni stomatolodzy nie wiedzą co to za preparat to znaczy, że są najwidoczniej niedouczeni. Gabinet jest nowoczesny, panuje w nim miła atmosfera a to ważne podczas wizyty u dentysty. Po za tym można na monitorze zobaczyć co zostało zrobione albo, żeby się odstresować i nie myśleć co pani doktor robi nam w zębach- pooglądać telewizje.
Chodzę do tej pani od zawsze i nie wyobrażam sobie pójść do kogoś innego. Chodzi do niej również cała moja rodzina i znajomi. Polecam!!!

Witam U tej Pani już nie zrobię żadnego zęba, ani ja ani moja rodzina, a dlaczego?Ponieważ, zęby jak się okazuje są ani nie wyleczone ani porządnie zrobione, a kosztują krocie. Po wizycie u tej pani byliśmy z żoną zmuszeni iść do innego dentysty i co się okazało w zębie zamiast plomby było coś RÓŻOWEGO i żaden inny lekarz nie wiedział co to jest!Zęby psuły się w środku!Fakt byliśmy zadowoleni na początku i poleciliśmy ją naszej rodzinie, i młody chłopak jak poszedł po wizycie u pani do innego dentysty to ten ...

Witam
U tej Pani już nie zrobię żadnego zęba, ani ja ani moja rodzina, a dlaczego?Ponieważ, zęby jak się okazuje są ani nie wyleczone ani porządnie zrobione, a kosztują krocie. Po wizycie u tej pani byliśmy z żoną zmuszeni iść do innego dentysty i co się okazało w zębie zamiast plomby było coś RÓŻOWEGO i żaden inny lekarz nie wiedział co to jest!Zęby psuły się w środku!Fakt byliśmy zadowoleni na początku i poleciliśmy ją naszej rodzinie, i młody chłopak jak poszedł po wizycie u pani do innego dentysty to ten złapał się za głowę nigdy nie widział coś takiego.Nie polecam nikomu wizyt u Pani Zielińskiej.

Ja chodzę do Pani Magdy od ok 20stu lat.To chyba mówi wszystko.

Ja chodzę do Pani Magdy od ok 20stu lat.To chyba mówi wszystko.

Pani Doktor jest niezwykle uprzejmą, łatwo nawiązującą kontakt i wytwarzającą aurę zaufania osobą. W trakcie leczenia spokojnie i z wyprzedzeniem przygotowuje pacjenta do każdego jego etapu ( a zwłaszcza przeżyć z nimi związanych ). Podczas leczenia jest niezwykle dokładna i stale ma na względzie komfort pacjenta. Wszystkie wypełnienia zębów przez Nią wykonane były bardzo trwałe. Polecam Panią Doktor wszystkim, którzy chcą skorzystać z porady i leczenia u prawdziwego,kompetentnego oraz oddanego dobru pacjentów lekarza.

Zabieg polegał na borowaniu i wstawieniu plomby. Pani poinformowała mnie, o pewnych zagrożeniach (ząb bardzo zniszczony) i opcjach niwelowania tych zagrożeń, wraz z kosztami tych opcji.

Bardzo dobra Pani dr zarówno dla mnie jak i dla mojego synka( ma 6 lat). wyszedł zadowolony z gabinetu i wiem że nie będzie się bał napewno dentysty a to jest bardzo ważne dla dzieci. Bardzo szczegółowo wytłumaczyła mi co Pani dr będzie robiła a przede mna był telewizor więc umilałam sobie czas oglądając MTV. Super!!!!