Lidia Jędrzejowska

Ortodonta, Stomatolog

Bardzo niekulturalne zachowanie wobec pacjentów- krzyki, śmiechy i rozmowy z innymi lekarzami NAD głową pacjenta. Żenada.

Tragiczne podejście do matki i dziecka. Za wszelką cenę próbowała mi wmówić, że dziecko ssie palec. Napisała to też na skierowaniu do logopedy. Córka nie ssala nawet smoczka. Po 5 min. spóźnienia wychodziła z gabinetu, robiąc mi awanturę i lekcje pouczen.Nie podjęła się leczenia, wysyłając do logopedy i krytykując wadę i mnie ponizajac jakoby to była na nasze życzenie.Po konsultacji u innego ortodonty założono dziecku aparat. Ta wizyta u p. doktor to coś okropnego.

Tragiczne podejście do małego pacjenta, pani doktor zachowuje się tak, jakby była w publicznej placówce za karę. Bardzo nerwowa i niezadowolona osoba. Proponuję rodzicom leczenie dzieci u ortodonty przy ul. Wojska Polskiego. Pacjent otrzymuje w przychodni książeczkę z terminami oraz określone są zasady leczenia. Lekarz wyjaśnia na czym polega leczenie. Wszystko jest jasne.

Uwaga w komitywie z Logopedą. I z laryngologiem też. Diagnoza nie pokryta z rzeczywistością a przemarsz przez wizyty u "znajomych".

Ja też jestem po wizycie u Pani Doktor z NFZ. Czytając opinie potwierdza się moje przypuszczenie ,że uprzejmość Pani Doktor jest odmienna w gabinecie z NFZ i w gabinecie prywatnym. Bardzo ale to bardzo nerwowe podejście do dziecka ,a do tego fochliwość Pani Doktor, jeśli dziecko nie współpracuje z nią lub nie rozumie jej od pierwszego polecenia to najlepiej pozbyć się takiego pacjenta.Rozumiem ,że każdy może mieć dzień gorszy i lepszy ale zbyt długo z NFZ czeka się na termin wizyty ,żeby trafiać na te "gorsze", a z takim podejściem na jakie myśmy trafili to uważam ,że bardziej powinno się tresować krokodyle , a nie sprawować opiekę zdrowotną nad dziećmi.

Podejście do dziecka tragiczne - pisze o leczeniu w placówce publicznej. Ciągłe powtarzanie, a raczej darcie się do dziecka jak tylko się ruszy, powtarzanie że jak nie che siedzieć to niech sobie idzie - to wszystko do małego jeszcze dziecka gdy dziecko mocno cierpi. Z takim podejściem to do zwierząt nawet się nie da... Masakra.

Uśmiech wymalowany na twarzy, ale chyba tylko w gabinecie prywatnym,za pieniądze.Proszę odwiedzić lekarza w placówce publiczej, a wtedy Państwo zmienicie zdanie. Zdecydowanie nie polecam.

lekarz z powołania, co się teraz rzadko zdarza nawet w prywatnych gabinetach

lekarz z powołania, co się teraz rzadko zdarza nawet w prywatnych gabinetach

Super ortodonta :) Poleciał mi go moja koleżanka. Naprawdę jestęm zadowolona!!! Troszkę trudny dojazd, ale naprawdę warto! Miła kobieta, zawsze uśmiechnięta!

Super ortodonta :) Poleciał mi go moja koleżanka. Naprawdę jestęm zadowolona!!!
Troszkę trudny dojazd, ale naprawdę warto!
Miła kobieta, zawsze uśmiechnięta!

bardzo dobry lekarz, kompetentny, profesjonalny

bardzo dobry lekarz, kompetentny, profesjonalny