lekarz Danuta Hebda-Lis

2,6

Zdecydowanie odradzam a zwłaszcza młodym kobietom, które współżyją przed ślubem:) Ja byłam u niej po raz pierwszy w wieku 18 lat, nazwała mnie pustą laleczką którą się bawi mój chłopak, a obecnie od 4 lat mąż. Pytała czy ja w ogóle wierzę w Boga...że zabijam nie narodzone dzieci, których pewnie nigdy bym nie miała (a mam 3 letniego syna i rocznego). A co najgorsze nawymyślała mi chorób na zapisywała leków bardzo drogich na ciężkie choroby....i całe szczęście że poszłam do innej lekarki na konsultację...a ona aż zbladła że po zwykłym ...

Ja byłam u niej po raz pierwszy w wieku 18 lat, nazwała mnie pustą laleczką którą się bawi mój chłopak, a obecnie od 4 lat mąż. Pytała czy ja w ogóle wierzę w Boga...że zabijam nie narodzone dzieci, których pewnie nigdy bym nie miała (a mam 3 letniego syna i rocznego). A co najgorsze nawymyślała mi chorób na zapisywała leków bardzo drogich na ciężkie choroby....i całe szczęście że poszłam do innej lekarki na konsultację...a ona aż zbladła że po zwykłym badaniu taka diagnoza.... jak dla mnie nie sympatyczna lekarka....która za bardzo wplata w etykę lekarska Wiarę chrześcijańską (ja jestem wierząca ale do ginekologa nie idę po to żeby słuchać wykładów moralnych).

Pani doktor pomimo tego że była na wizytach miła to nawet nie potrafiła w oczy powiedzieć o chorobie (PCO), a jak po laparoskopii wyszło że to PCO to nie robiła nic, rzadnej diagnozy, nawet męża nie wysłała na badania mimo że sugerowałam. Na każdej wizycie tylko słyszałam, że macie jeszcze czas na dziecko, żeby się tylko modlić i brać kąpiele relaksujące! Straciłam rok na takie wizyty bez diagnoz, nie wysłała mnie na badanie hormonów, a to że miałam problemy z zajściem w ciążę obarczała stresującą pracą. Nie polecam kobietom, które planują ciążę a mają z tym problem.

doktor hebda to najlepszy lekarz jakiego znam!prowadzila moja pierwsza ciaze i bardzo dobrze wspominam wizyty w jej gabinecie

Pani doktor polecana jest dla młodych dziewczyn, może wiele im wytłumaczyć w normalny sposób nauczyć metod naturalnych antykoncepcji. Uświadamia jak fatalne skutki ma antykoncepcja hormonalna co wielu lekarzy nie robi. Tylko zapisują tabletki niszcząc przy tym płodność kobiety, a sami na tym zarabiając. Polecam gorąco. Aga lat 22

Pani Doctor nie chciała mi zapisać tabletek antykoncepcyjnych (chociaż jestem mężatką). Po badaniu stwierdziła,że jeżeli szybko nie zajdę w ciąze to nigdy nie będę mieć dziecka. Byłam zdruzgotana. Nie sprawdziły się jej słowa-wyssane z palca-bo jestem w drugim miesiącu ciązy.

Zupełnie nie polecam szczególnie młodym osobom, pretensjonalny ton zupełnie nie spełniła moich oczekiwań

dobry fachowiec i serdecznie polecam Pania Doktor

dobry fachowiec i serdecznie polecam Pania Doktor

pani doktor jedt bardzo sympatyczna, lecz nie umiala poradzic zbyt duzo na moj problem. na początku wzbudzila moje zaufanie, poświęcala mi nawet duzo czasu jednak chodzilam nie raz do niej co tydzien lub dwa ale i tak nie zachodzilam w ciąże. przepisywala mi hormony ja zażywałam i dalej nic. zmienilam ja na innego lekarza gdy zaproponowala mi zabieg laparoskopi-ja troche przestraszona myśla o zabiegu postanowiłam zapytac o zdanie innego lekarza i znalazlam. okazało sie jedynie że musze najprawdopodobniej usunąć nadżerkę. przeszla zamrażanie i jestem teraz szczesliwie w 3 miesiącu ciąży.

boże to ....... osoba jak dla mnie brak kompetencji i szczerze nikomu nie polecę moją wizytę opowaidać można godz ale to nie o to chodzi mówiąc krótko nie polecam szczegolnie młodym osobom!!!

Zdecydowanie nie polecam młodym kobietom czy dziewczynom!! Gdy pytałam o antykoncepcję to zapytała czy jestem mężatką (nie jestem) a następnie czy jestem ochrzczona i czy wierzę w Boga. Że zabezpieczanie się niszczy związki i małżeństwa. A przed wyjściem już z gabinetu powiedziała mi, że "szkoda niszczyć sobie zdrowie i żyć z grzechem". To nie jest profesjonalne zachowanie lekarza. sprawa antykoncepcji i wiary jest naszym indywidualnym wyborem. Lekarz nie może tego osądzać!