lekarz Danuta Koszarna

Nie wyobrażam sobie innego lekarza dla moich dzieci.Bardzo się cieszę,że trafiłam do niej 10 lat temu,gdy syn miał skierowanie na wycięcie migdałków. Pani doktor uratowała migdały!,odtruła od kuracji antybiotykowych ,które często lekarze przepisują nie potrzebnie ,wyleczyła dzieci z alergii.Nauczyła mnie odpowiednio reagować na pierwsze objawy choroby by nie rozwijała się infekcja.Nie muszę leczyć dzieci antybiotykami! Już nie ma takich lekarzy...Gorąco polecam!

Bardzo dobry lekarz. Mojego syna leczy od 14 lat. Dzięki Pani Doktor wiele razy uniknęliśmy pobytu w szpitalu. To świetny i bardzo doświadczony fachowiec. Nigdy nie leczy bez badań. Zgadzam się z opiniami, że antybiotyk zapisuje w ostateczności. Mojego synka wyprowadziła naprawdę z bardzo wielu krytycznych sytuacji. Zawsze polecam Ją moim wszystkim znajomym. Jestem Jej za wszystkie wizyty i porady ( wiele razy telefoniczne) bardzo wdzięczna.To lekarz z powołania, oby zechciała przyjmować nasze dzieci jak najdłużej. Pani Doktor za wszystko bardzo dziękuję.

dobry lekarz ale drogi.wiem że za darmo nic nie ma ale mimo wszystko za droga choć pewne jest jedno leczy bez stresu dziecko a i matce udziela się spokój.antybiotyk podaje tylko w konieczności a nie tak jak reszta lekarzy.polecam mimo wszystko bo dla zdrowia dziecka cena nie gra roli

polecam wspaniała doktorka od 6 lat leczy mojego syna polecam,,wyleczyła z nie jednej choroby bez antybiotyku

PANI KOSZARNA JEST ŚWIETNYM DOSWIADCZONYM LEKARZEM ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI INNYCH...100%POLECAM..MI POLECIŁA JĄ ZNAJOMA JA RÓWNIEŻ POLECAM KAZDEMU KTO POTRZEBUJE FACHOWEJ PORADY I SKUTECZNEGO LECZENIA...DZIĘKUJEMY ZE JEST KTOS TAKI JAK PANI DOKTOR....

Pani doktor jest osobą bardzo miłą, kompetentną, zawsze szuka przyczyny choroby.Leczę mioch synów od wielu lat, wyleczyła ich z poważnych chorób.

Lekarz z powołania, indywidualne podejście do każdego pacjenta, nie leczy w ciemno ale na podstawie uprzednio zleconych badań, dostępna z poradą nawet telefonicznie. Posiada doskonały kontakt z dziećmi. Ogromne doświadczenie, moje dzieci są pod kontrolą pani doktor od 5 lat. SUPER LEKARZ!

Lekarz z powołania, duża wiedza medyczna, bardzo dobre podejscie do najmłodszych pacjentów naprawde warto

zgadzam sie z opinia wyzej doskonale podejscie do dzieci fachowa opieka najpierw zleca badania zeby w razie koniecznosci podac antybiotyk moja corke z stanu krytycznego wyprowadzila w dwa tygodnie

Lekarz, który szuka przyczyny choroby. Antybiotyki podaje wtedy, kiedy są konieczne.