Danuta Nawrocka

Ortodonta, Stomatolog

Chodzę do Pani Dr od 2 lat, niedługo już ściągam aparat. Jestem niesamowicie zadowolona!!!Zawsze ma czas, zawsze uśmiechnięta, zawsze pomocna, emanuje spokojem i pozytywną energią:)A ząbki mam jak perełki dzięki niej, polecam ją każdemu

Bardzo fachowa i kompetentna Pani doktor, rzeczywiście czyni cuda z najbardziej krzywymi zębami:) Ma największe doświadczenie w regionie w leczeniu zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Nikomu nie ujmując- uważam, że jest to jednak najlepszy ortodonta w okolicy (obecnie gabinet w Kobylnicy).

bardzo polecam, Pani doktor bardzo kompetentna, pomocna, od razu myśli o wszystkim, więc nie ma później niespodzianek w trakcie leczenia, znajduje metody leczenia najlepsze dla pacjenta

polecam panią Nawrocką!! niesamowita kobieta! zawsze po jej wizycie miałam poprawiony humor!! miałam tragiczniee krzywe zęby a ona dokonała niemal cudu!! mam wspaniale wyprostowane!! dla mnie jednak jest najbardziej nieprawdopodobne to jakim człowiekiem jest! nie znam babki co miała by taką pogode ducha i charyzme!!.kilka zdań wymienionych a humor od razu lepszy!! nie wiem jak to możliwe ale ona tak na mnie działała Alicja G.

Alicja G.

Miałam wrażenie, że ta pani nie zachęca do leczenia, tylko zniechęca!

Miałam wrażenie, że ta pani nie zachęca do leczenia, tylko zniechęca!

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobrze prowadzone leczenie mimo ciężkiego stanu początkowego.

Przez nią córka miała uraz do lekarzy

Przez nią córka miała uraz do lekarzy

Pani Danuta jest dobrą ortodątką ;) Polecam panią doktor innym.

Pani Danuta jest dobrą ortodątką ;) Polecam panią doktor innym.

Ta Pani jak się rozgadała to zaczęła pleśc jak baba na starganie powtarzając po 5 razy w kółko te same zdania. Sama siebie nie słuchała. A do gęby zajrzała mi na 10 sekund. SKANDAL