Filtruj terminy

Katarzyna Wasak

Stomatolog, Ortodonta

Nowowiejska 3 lok. 32
76-200 Słupsk

Ja dojeżdżam z synem Wojtkiem z Poznania do pani doktor. Jest rewelacyjna, syn mówi dobrze, ale tylko do pani Kasi. Polecam wszystkim, wyjątkowo logiczna, spokojna i kompetentna. Wiem, w Poznaniu jest dużo lekarzy, ale syn - tylko do Pani Kasi

Danuta Nawrocka

Stomatolog, Ortodonta

Kopernika 2 lok. 1
76-200 Słupsk

Chodzę do Pani Dr od 2 lat, niedługo już ściągam aparat. Jestem niesamowicie zadowolona!!!Zawsze ma czas, zawsze uśmiechnięta, zawsze pomocna, emanuje spokojem i pozytywną energią:)A ząbki mam jak perełki dzięki niej, polecam ją każdemu

Marzanna Dorosz

Stomatolog, Protetyk

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.
Sołdka 2
76-200 Słupsk

Nie polecam zdecydowania !!!. Korzystałam z usług tej pani w bardzo szerokim zakresie - 90% prac było do wymiany. Zmieniłam stomatologa i wykonuje poprawki (odmowa wykonania) po pani Dorosz. To protetyka. Usługi stomatologii zachowawczej - też do "bani". Poza tym godzinami siedzi się pod drzwiami - bez słowa przepraszam za opóźnienia.I to wszystko za wielkie pieniądze.
Opinia dodana przez: Bardzo niezadowolona

lekarz Mirosław Barcikowski

Kilińskiego 48 lok. 2
76-200 Słupsk

Bardzo ale to bardzo polecam tego Pana jak i rowniez Pania higienistke. Balam sie chodzic do dentysty( zrzilam sie poprostu) ale ten Pan zostal polecony wiec poszlam z wielkim strachem a wyszlam z usmiechem na twarzy :) Bardzo mily Pan jak i Pani, godni polecenia :) Wszystko super bez bolu, mila rozmowa jak i tlumaczenie :) Cena tego godna :) Napewno przyjde na kolejna wizyte :) Polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Hanna Wojciechowicz - Ludwiczak

ul. Michała Mostnika 12/16
76-200 Słupsk

Korzystam z usług stomatologicznych Pani Doktor od wielu lat. Polecam ze względu na fach w ręku, dużą wiedzę, fajne podejście i uśmiech. Na fotelu zawsze czuję się komfortowo. Bardzo polecam! 10/10
Opinia dodana przez: Kinga

Katarzyna Roman

al. Sienkiewicza 5a lok. 2a
76-200 Słupsk

jest dobrym stomatologiem robi bezbolesnie jest bardzo obrotna osoba i dokładna jestem bardzo zadowolona i polecam innym Ania

lek. dent. Kalina Kwiatkowska

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.
Sołdka 2
76-200 Słupsk

Jeśli chodzi o wizyty na NFZ chodzimy tam całą rodziną i jeszcze ani razu nie zapłaciliśmy za to co NFZ refunduje, jeśli było leczenie poza tym co należne z NFZ płaciliśmy (głównie ja z mężem) mniej więcej tyle samo co w innych gabinetach, mając tutaj znieczulenie w standardowej wizycie bez dodatkowych opłat. Mi przeszkadza tylko fakt, że Pani dr wychodzi do pacjentów ze swojego pokoju gdzie pali w trakcie pracy. ...

Justyna Hinz-Rogowska

Włodkowica 18
76-200 Słupsk

6 lat temu miałem leczenie kanałowe i dwie koronki u dr Justyny. Genialny stomatolog, leczenie trwało prawie pół roku (miałem problem z przyjęciem jednej koronki), wizyty umawiane prawie co tydzień. Najlepsze wizyty dentystyczne w moim życiu, profesjonalne podejście, bardzo miła Pani :) Nie mam problemów z wyleczonymi zębami, wszystko jest w najlepszym porządku - zdecydowanie polecam!

lek. dent. Jerzy Wróbel

Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny

76-200 Słupsk

naprawde godny polecenia, miły, uprzejmy i kompetentny.

lekarz Elżbieta Barcikowska

Kilińskiego 48 lok. 2
76-200 Słupsk

Pani Stomatolog ma w sobie ważną zaletę, gdy tylko zasiądziesz na jej gabinetowym fotelu od razu zapominasz o bólu i zastanawiasz się czy to na pewno ząb Cię boli
Opinia dodana przez: zygmunt

Stomatolodzy w Słupsku