lek. dent. Katarzyna Porzych

Pani doktor Porzych jest bardzo miłą, sympatyczną oraz doświadczoną w swoim zawodzie osobą ! Zgłosiłam się do Pani Katarzyny z polecenia i się nie zawiodłam. Dokuczał mi bardzo silny ból zęba , inne gabinety stomatologiczne , o NFZ nie wspomnę , odmawiały pomocy. U Pani doktor miejsce znalazło się już w dwa dni po wykonanym telefonie . Już sama rozmowa telefoniczna z prawą ręką Pani doktor była bardzo zachęcająca.Sama wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Na każde zadane pytania otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi , wszelkie wątpliwości zostawały rozwiewane od razu. Pani ...

Już sama rozmowa telefoniczna z prawą ręką Pani doktor była bardzo zachęcająca.Sama wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Na każde zadane pytania otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi , wszelkie wątpliwości zostawały rozwiewane od razu. Pani doktor również zadawała pytania , ale moje odpowiedzi były raczej ograniczone do tak/nie :)
Ból zęba został zlokalizowany w mig ! A pomoc ze strony Pani doktor była wykonana pewną , wprawioną , fachową ręką .Jeśli chodzi o koszt leczenia , proszę się nie bać. Nigdzie nie znajdziecie takiej pomocy , takiego podejścia , takiego fachu , w takich cenach. Ceny są dla ludzi. Dla ludzi , których nawet jeśli ich nie stać , u Pani doktor każdy znajdzie pomoc nie zaciągając kredytów. DODATKOWO , Z CZYM NIGDY WCZEŚNIEJ SIĘ NIE SPOTKAŁAM , Pani doktor poprosiła o informację smsową, czy wieczorem ból ustał( wizytę miałam rano) . To sprawiło na mnie naprawdę bardzo dobre wrażenie. W krótkim terminie ustalono mi kolejny termin i jestem także po drugiej wizycie . Szczerze polecam Panią doktor Katarzynę, doktor Ewę oraz ich prawe dłonie. Są to naprawdę fantastyczne osoby , wykonujące swój zawód z pasją,a nie za karę.

Chcialam sie podzielic z moim nieprzyjemnym doswiadczeniem z tym lekarzem. W ubieglym roku Pani Katarzyna Pokrzych zreperowala mi dwa zeby. Po dwoch miesiacach oba zeby zaczely sprawiac problemy- z jednego wypadla plaba, w drugim pojawil sie obrzek. Poniewaz mieszkam za granica, nie moglam przyjsc na poprawke. Pania Pokrzych, droga mailowa polecila mi aby przedstawic jej raport o stanie zebow od miejscowego dentysty. Gdy przeslalam owy raport, a Pani Pokrzych wyslala mi numer swojego ubezpieczenia i powiedziala zebym sobie sama zwrot kosztow leczenia zalatwila. Bardzo nieuczciwe, nieuprzejme i niprofesjonalne zachowanie ze ...

Chcialam sie podzielic z moim nieprzyjemnym doswiadczeniem z tym lekarzem.
Bardzo nieuczciwe, nieuprzejme i niprofesjonalne zachowanie ze strony lekarza!

Co takrze warto podkreslic to to ze dentystka jest niedokladna- zajelo jej 5 minut aby plabe w zebie zalorzyc . Pewnie dlatego plaba wytrzymala tylko 2 miesiace!

Co dodatkowo- 'szuka dziury w calym' , czyli dziur gdzie ich nie ma.

Generalnie nie polecam tego lekarza.