lek. dent. Michał Cieliński

Lekarz bardzo uprzejmy, zabieg usunięcia 8ki bezbolesny i szybki. Doktor profesjonalnie omówił ze mną stan uzębienia i określił dalsze wskazania. Polecam.

Bardzo polecam, zabieg ekstrakcji ósemki przebiegł bezbolesnie. Lekarz bardzo miły i po zabiegu wszystko dobrze wytłumaczył.

Witam .Miałam do usunięcia 2 zęby które mi się złamały i bałam się okropnie ,aż się trzęsłam .Doktor znieczulił mnie szybko i bardzo skutecznie nic nie czułam i zanim się zorientowałam zęby ,a raczej korzenie zostały usuniętei rany zszyte pełen profesjonalizm polecam doktora Michała

Dla mnie lekarz poprostu petarda podchodzi z szacunkiem kompetentny wyrwanie dwóch zebow ósemek zajął doktorowi chwilę bezbolesnie i skonczone bez opuchlizny. Serdecznie polecam pana Michała.

Bardzo kompetentna osoba. Życzliwy, konkretny, z dużym szacunkiem do pacjenta i olbrzymią dozą uprzejmości. Zabieg ekstrakcji zęba przeprowadzony kompletnie bezboleśnie, serdecznie polecam Pana Michała jako doskonałego fachowca.

Bardzo profesjonalny lekarz. Zabieg wyrywania czy nawet szycia dziąsła całkowicie bezboleśnie wykonany. Nawet znieczulenie jest podane prawie bezboleśnie. Pierwszy stomatolog do którego mam pełne zaufanie i którego polecam wszystkim, którzy boją się wizyty stomatologicznej a raczej bólu. U tego stomatologa nie czuje się bólu.