lek. dent. Hanna Wojciechowicz - Ludwiczak

Niestety nie polecam. Brak jakiegokolwiek pohamowania jak i kultury osobistej. Arogancka i impertynentna.

Z wielkim przekonaniem polecam Panią Doktor, ponieważ mam zaufanie i wiem że leczenie wykonane jest profesjonalnie. Zawsze podczas wizyty czuję się komfortowo. Jest uprzejma i zawsze tłumaczy co robi.

Korzystam z usług stomatologicznych Pani Doktor od wielu lat. Polecam ze względu na fach w ręku, dużą wiedzę, fajne podejście i uśmiech. Na fotelu zawsze czuję się komfortowo. Bardzo polecam! 10/10

Polecam, godna zaufania i kompetentna. Przyjmuje zgodnie z umówiona godzina, zawsze pomaga jeśli klient potrzebuje pomocy w nagłych przypadkach.

Super Pani Doktor. Sympatyczna konkretna ,słucha Pacjenta. Wyszedłem zadowolony nic niebolało. Polecam.

Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Jestem zadowolona z rezultatów leczenia. Panią Doktor wybrałam z polecenia i polecam dalej!

Bardzo kompetentny lekarz. Profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i serdecznie polecam!

Zdecydowanie polecam. Bardzo sympatyczna i profesjonalna pani doktor. Dba o pacjenta, nawet znieczula bezboleśnie, wyjaśnia, co robi i dlaczego, odpowiada na wszystkie pytania.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Jest profesjonalna, zrozumiale tłumaczy, co robi z zębami i jak należy o nie dbać po zabiegach.

Stanowczo nie polecam. Nie uprzedza, co zrobi, nie wyjaśnia. Może spowodować trwały ból, a następnie odmówić pomocy. Bardzo arogancka.