Katarzyna Wasak

Ortodonta, Stomatolog

Ja dojeżdżam z synem Wojtkiem z Poznania do pani doktor. Jest rewelacyjna, syn mówi dobrze, ale tylko do pani Kasi. Polecam wszystkim, wyjątkowo logiczna, spokojna i kompetentna. Wiem, w Poznaniu jest dużo lekarzy, ale syn - tylko do Pani Kasi

U pani Katarzyny jestem pacjentką od 4 lat - nosiłam aparat stały, z efektu końcowego jestem zadowolona, zachwycona! Poprawiła zgryz bardzo trudny do skorygowania. Obecnie noszę aparat retencyjny. Leczenie zębów również bardzo dobre, bez zastrzeżeń, polecam jak najbardziej. Pani Doktor miła, asystentka również, nigdy nie miałam problemu! :)

Leczenie zębów również bardzo dobre, bez zastrzeżeń, polecam jak najbardziej.

Pani Doktor miła, asystentka również, nigdy nie miałam problemu! :)

Pani Wasak bardzo miła i jej asystentka także. Stały aparat miałam założony na trzeciej wizycie. Dokładnie opisała leczenie, o podała pełny kosztorys. Tak jak powiedziała tak robi! Na razie jest super !

Niesamowity kontakt z pacjentem. Pani Doktor Wasak jest miła. Przy każdej wizycie mamy wrażenie, że jesteśmy wybranym pacjentem. Leczenie przebiega sprawnie i profesjonalnie. Panią dr Katarzynie Wasak polecam innym. Asystentka Pani Anita zawsze uprzejma i uśmiechnięta.Pozdrawiamy J.L

J Polecam! polecam! polecam! Szanuje pacjentow!

J Polecam! polecam! polecam! Szanuje pacjentow!

Kompetentna i konkretna wizyta , bez obietnic nie do spełnienia. Polecam,dojeżdżam na wizyty przeszło 120 km

Kompetentna i konkretna wizyta , bez obietnic nie do spełnienia.
Polecam,dojeżdżam na wizyty przeszło 120 km

Z tą Panią żeby się umówić trzeba czekać miesiącami. Pracoholiczką zdecydowanie nie jest. Przyjmuje po 3 dni w tygodniu przez kilka marnych godzinek. Nie oceniam... może dorabia sobie jako sprzątaczka. Na początku żwawo wzięła się do pracy, ale jak zobaczyła jak skomplikowana u mnie jest sytuacja uprzejmie odmówiła mi pomocy i prosiła abym poszukał innego lekarza. To ja się pytam po co czekałem 3 miesiące na wizytę????

Pani Doktor za powiedzenie mi dwóch zdań wzięła 50 zł, ale to nie było najgorsze. czułam się tak, jakbym zawracała głowę, a nie jak nowo przybyły pacjent. na jednej wizycie się skończyło. dla mnie Pani Doktor nie jest godna polecenia komukolwiek

Polecamy .Jesteśmy zadowoleni z wyników leczenia.

Polecamy .Jesteśmy zadowoleni z wyników leczenia.

miła ,leczy słabo ,mogła by się postarać .ewelina

miła ,leczy słabo ,mogła by się postarać .ewelina