Katarzyna Wasak

Ortodonta, Stomatolog

Pani Doktor za powiedzenie mi dwóch zdań wzięła 50 zł, ale to nie było najgorsze. czułam się tak, jakbym zawracała głowę, a nie jak nowo przybyły pacjent. na jednej wizycie się skończyło. dla mnie Pani Doktor nie jest godna polecenia komukolwiek

Kompetentna i konkretna wizyta , bez obietnic nie do spełnienia. Polecam,dojeżdżam na wizyty przeszło 120 km

Kompetentna i konkretna wizyta , bez obietnic nie do spełnienia.
Polecam,dojeżdżam na wizyty przeszło 120 km

miła ,leczy słabo ,mogła by się postarać .ewelina

miła ,leczy słabo ,mogła by się postarać .ewelina

Z tą Panią żeby się umówić trzeba czekać miesiącami. Pracoholiczką zdecydowanie nie jest. Przyjmuje po 3 dni w tygodniu przez kilka marnych godzinek. Nie oceniam... może dorabia sobie jako sprzątaczka. Na początku żwawo wzięła się do pracy, ale jak zobaczyła jak skomplikowana u mnie jest sytuacja uprzejmie odmówiła mi pomocy i prosiła abym poszukał innego lekarza. To ja się pytam po co czekałem 3 miesiące na wizytę????

Polecamy .Jesteśmy zadowoleni z wyników leczenia.

Polecamy .Jesteśmy zadowoleni z wyników leczenia.