lekarz Danuta Paradowska

Neurolog

1,5
1,5

Bardzo niekompetentna lekarka. Nie interesują ją wszystkie zgłaszane przez pacjenta dolegliwości. Podejrzewa, że będzie potrzebna operacja, a wcześniej dodatkowe badanie potwierdzające diagnozę, ale nie wystawia skierowania na badanie tylko wypisuje leki przeciwbólowe i każe przyjść za miesiąc, to wówczas wystawi skierowanie. Nie interesuje jej, że pacjent ze względu na silne bóle od kilku miesięcy nie jest w stanie pracować i potrzebuje zwolnienie lekarskie i każe po zwolnienie iść do lekarza rodzinnego. A całe badanie polegało jedynie na czterech stuknięciach mloteczkiem w kończyny. Przepisane leki tylko zwielokrotniły bóle, ale tym też lekarka się nie przejmuje. Podczas kolejne wizyty ponownie skandaliczne zachowanie i odmowja wystawienia zwolnienia. Na zwróconą uwagę, że też może wystawić zwolnienie, stwierdza że w takim razie musi mnie zbadać i robi to na zakończenie wizyty, co powinna zrobić na początku. Ponownie odmawia wystawienia L4 i wypisuje jedynie skierowanie na dodatkowe badanie.

Zdecydowanie nie polecam. Przykro mi, że trafiłam na tego lekarza... Ale dostępność do innych neurologow była ograniczona, a zależało mi na czasie więc niestety skorzystałam. Pani Doktor z tego też co rozmawiałam z innymi pacjentami wiecznie przychodzi spóźniona, po 8. Zaczyna pracę 8:15.. Jest nieuprzejma, podchodzi do pacjenta bez zaangażowania. Odznacza się stosunkiem lekceważącym. Byciem lekarzem specjalista obliguje do zapoznawania się z wynikami badań, a nie zadawalanie się tylko opisem. Nie jestem zadowolona, brak rzetelności, empatii i wiedzy. Szukam dalej.