Neurolog Szczecin

Witam .Pierwszy raz w życiu byłem u tak miłej p. doktor. Kompetencja i profesjonalizm przede wszystkim ale uprzejmość mnie poraziła. Polecam serdecznie.

Opinia dodana przez: Mariusz

Szczecin

Jestem po wizycie u Pani dr i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest bardzo miła, spokojna, odpowie na każde pytanie. Ma podejście do rodziców i dzieci.

Opinia dodana przez: Ewelina

dr hab. n. med. GraŻyna Hnatyszyn

Neonatolog, Neurolog dziecięcy

Szczecin

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.

Specjalistyczne Gabinety Lekarsko - Stomatologiczne "DENTAL-PRO-DERMED"
Waleriana Łukasińskiego 42 A/7
71-215 Szczecin

Podziękowania dla Pana doktora za poświęcony czas oraz zaangażowanie w procesie leczenia.
Panie doktorze jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas.

Panie doktorze jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas.

Opinia dodana przez: Marek

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Uważam że Pani Doktor jest bardzo dobrym neurologiem i również wspaniałym, serdecznym człowiekiem. Dokładnie bada i słucha pacjenta, oraz udziela cennych wskazówek medycznych , dotyczących właściwego leczenia. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Agnieszka.G

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

lekarz o wielkim sercu dla pacjentów, życzliwy, pracę swoją wykonuje profesjonalnie...

HAHS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Felczaka 10
71-417 Szczecin

Bardzo wspaniały lekarz jak mało. Choć młoda wiekiem bardzo dociekliwa nie postawiła na mnie kreski próbowała znaleźć przyczynę dolegliwości,dokładne badania,każdy wynik omówiony i wytłumaczony jak czegoś nie zrozumiała potrafila jeszcze raz wytłumaczyć. Polecam bardzo

Opinia dodana przez: Ania

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ulica Mączna 4
70-780 Szczecin

Bardzo sympatyczna mila kobieta, nie robi z niczym problemow, faktycznie chce pomoc czlowiekowi a nie nabic kabze. Polecam serdecznie

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Elżbieta Gadowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1
70-780 Szczecin

Najlepsza na świecie pani doktor. Uratowała życie naszej niuni, która właśnie niedługo kończy 18 lat.
Dziękujemy Pani doktor.

Dziękujemy Pani doktor.

Opinia dodana przez: Joanna

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Wspaniały człowiek i lekarz. Gdyby nie On, to bym już nie chodziła. Każdemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu i do każdego pacjenta podchodzi z sercem.