Iwona Kochanowska

Neurolog dziecięcy

Czy ktos potrafi wyjasnic mi na czym polega fenomen pani dr Kochanowskiej? Wybralam te pania dr ze wzgledu na swietne opinie m.in. w tym serwisie, ale tez polecono mi pania dr w przychodni (pediatra). Na wizyte czekalam 3 miesiace, po tym czasie spotkalam sie z milczaca pania dr z ktora nie dalo sie w ogole porozmawiac, odpowiadala zdawkowo a na niektore pytania w ogole. Przykro, tym bardziej, ze nie wygladala na zbyt zaangazowana i bardziej zbyla moje dziecko niz starala sie mu pomoc (plus - za bycie uprzejma dla dziecka). ...

Na wizyte czekalam 3 miesiace, po tym czasie spotkalam sie z milczaca pania dr z ktora nie dalo sie w ogole porozmawiac, odpowiadala zdawkowo a na niektore pytania w ogole. Przykro, tym bardziej, ze nie wygladala na zbyt zaangazowana i bardziej zbyla moje dziecko niz starala sie mu pomoc (plus - za bycie uprzejma dla dziecka). Niestety nie polecam, przyszlam z niczym i z niczym wyszlam (lzejsza o stowke). Pani dr wygladala na urazona ze dziecko leczy rownolegle inny lekarz, z ktorego praktyki nie jestem zadowolona i dlatego postanowilam zmienic lekarza (nie leczylby jej, gdyby nie koniecznosc wdrozenia lekow bo u pani dr Kochanowskiej nie bylo terminu a dziecko trzeslo sie ze strachu z powodu atakow - leki podalam po imformacji o braku terminow u pani dr mimo, ze dokladnie opisalam sytuacje). Lekow pani dr nie przepisze (a wlasnie sie koncza) poniewaz, jak powiedziala - nie ona je wypisala.
A ty, maly pacjencie (a raczej: rodzicu) teraz sie martw skad wziac leki do czasu hospitalizacji; bo przeciez wiadome jest ze jako matka nie dopuszcze do nawrotu atakow, przez ktorych wystepowanie moje dziecko dostalo napadow leku. A na szpital poczekamy 3 miesiace.
Chyba zgubila Pani gdzies po drodze empatie...

Z ręką na sercu polecam! Trafna diagnoza oraz zastosowane leczenie przyniosły pożądany skutek !Bardzo uprzejma i kompetentna Pani Doktor.

ja zadzwonilam 03.11.2011 i termin mam na 29.11.2011 wiec wcale nie czeka sie 6 miesiecy

ja zadzwonilam 03.11.2011 i termin mam na 29.11.2011
wiec wcale nie czeka sie 6 miesiecy

Jesteśmy ku końcowi leczenia .Pani doktor to bardzo dobry kompetentny specjalista. Diagnozuje idealnie.Miła osoba z uśmiechem na twarzy na każdej wizycie. Bardzo polecam.

Tak potwierdzam termin oczekiwania jest ogromny ale warto chyba że wolicie jak przedmówca tułać się po lekarzach nawet jak by cena wizyty prywatnej miała wynieść 200 zł to warto ponieważ po wizycie u niej jesteś dokładnie pokierowany na dobry tor leczenia. My doświadczyliśmy podobnych doznań jak przedmówca poszliśmy do tańszego specjalisty który ciągle odsyłał do ciągle innych specjalistów a oni do następnych i tak kółko się zamykało a my tylko traciliśmy czas i pieniądze. Po wizycie w publicznym ośrodku (zdroje) wyszliśmy praktycznie z pełną diagnozą i w jeszcze jesteśmy w ...

Po wizycie w publicznym ośrodku (zdroje) wyszliśmy praktycznie z pełną diagnozą i w jeszcze jesteśmy w szoku że można było to tak prosto załatwić.

To jest anioł nie człowiek polecam każdemu ta skala jest zbyt mała żeby wyrazić to wszystko co po wizycie u niej czujemy po 2 latach w końcu trafiliśmy lekarza który który pomógł. Przy dzwonieniu do niej polecam być bardzo wytrwałym rzadko odbiera a terminy po przez NFZ są nie realne minimum 6 miesięcy czekania.