Neurolog Dziecięcy Szczecin

dr hab. n. med. GraŻyna Hnatyszyn

Szczecin

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.

lekarz Elżbieta Gadowska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1
70-780 Szczecin

Najlepsza na świecie pani doktor. Uratowała życie naszej niuni, która właśnie niedługo kończy 18 lat.
Dziękujemy Pani doktor.

Dziękujemy Pani doktor.

Opinia dodana przez: Joanna

porta medyk sp.z o.o.
szczecin
71-610 Szczecin

Czy ktos potrafi wyjasnic mi na czym polega fenomen pani dr Kochanowskiej? Wybralam te pania dr ze wzgledu na swietne opinie m.in. w tym serwisie, ale tez polecono mi pania dr w przychodni (pediatra).

Na wizyte czekalam 3 miesiace, po tym czasie spotkalam sie z milczaca pania dr z ktora nie dalo sie w ogole porozmawiac, odpowiadala zdawkowo a na niektore pytania w ogole. Przykro, tym bardziej, ze nie wygladala na zbyt zaangazowana i bardziej zbyla moje dziecko niz starala sie mu pomoc (plus - za bycie uprzejma dla dziecka). Niestety nie polecam, przyszlam z niczym i z niczym wyszlam (lzejsza o stowke). Pani dr wygladala na urazona ze dziecko leczy rownolegle inny lekarz, z ktorego praktyki nie jestem zadowolona i dlatego postanowilam zmienic lekarza (nie leczylby jej, gdyby nie koniecznosc wdrozenia lekow bo u pani dr Kochanowskiej nie bylo terminu a dziecko trzeslo sie ze strachu z powodu atakow - leki podalam po imformacji o braku terminow u pani dr mimo, ze dokladnie opisalam sytuacje). Lekow pani dr nie przepisze (a wlasnie sie koncza) poniewaz, jak powiedziala - nie ona je wypisala.
A ty, maly pacjencie (a raczej: rodzicu) teraz sie martw skad wziac leki do czasu hospitalizacji; bo przeciez wiadome jest ze jako matka nie dopuszcze do nawrotu atakow, przez ktorych wystepowanie moje dziecko dostalo napadow leku. A na szpital poczekamy 3 miesiace.
Chyba zgubila Pani gdzies po drodze empatie...

Opinia dodana przez: A.

lekarz Halina Liminowicz

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1
70-780 Szczecin

Kobieta minęła się z powołaniem. Bez żadnego badania i wywiadu stwierdziła że z dzieckiem wszystko dobrze i nie wie co my w ogóle robimy na oddziale. Podczas pobytu brak zainteresowania dzieckiem, na wypisie fałszywe informacje: dziecko podczas pobytu prawie cały czas skarżyło się na nudności i bóle głowy, dostawało leki przeciwbólowe a w wypisie o tym ani słowa. Całkowita strata czasu. Szczerze odradzam jakichkolwiek kontaktów z "panią doktor".

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Janusz Daszko