dr n. med. Grażyna Szecherew

Neurolog

2,1
1,8
1,8
1,4
2,2
1,6

Jak najdalej od takich lekarzy .brak zainteresowania się pacjentem,żadnych skierowań na dalsze badanie.

Moją wizytę u Pani neurolog można określić jednym słowem: tragedia. Pani Doktor badała mnie w ciepłym ubraniu, bardzo pobieżnie. Stwierdzając u mnie wypadnięcie dysku, nie skierowała mnie na tomograf, poleciła tylko fizjoterapię i łykanie paracetamolu. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że zlokalizowanie dokładnej przyczyny bólu jest nie zbędne w dalszej rehabilitacji. Byłam wcześniej u innej Pani doktor, niestety prywatnie, ta stwierdziła, że tomograf jest niezbędny, ale poleciła mi lekarza na nfz by nie płacić za badanie. Pani Szecherew mimo innej opinii lekarskiej powiedziała, że: "jej to nie obchodzi" i mam przyjść za rok jak się zdecyduję na operację i całkowicie odejmie mi nogę, wtedy zrobimy tomograf. Dodam jeszcze, że Pani doktor nie tylko nie liczy się z inną opinią lekarską, ale też nie daje pacjentowi dojść do słowa. Wiadome jest jedno: co jest powodem tego, że do wszystkich neurologów czeka się przynajmniej tydzień do kilku miesięcy na wizytę, a u Pani doktor można się dostać z dnia na dzień... Wyszłam z gabinetu mocno zażenowana. NIE POLECAM NIKOMU!

Odradzam! Podejscie do pacjenta i jego rodziny koszmarne. Niczego nie wytlumaczy, nie podniesie na duchu, traktuje z gory. Licza sie tylko pieniadze. Podwyzszyla z dnia na dzien oplate za wizyty prywatne o 100% tlumaczac, ze trzeba godnie zyc... Brak slow.

dzisiaj byłam na wizycie u pani doktor, na ktora czekałam dwa tygodnie, w koncu sie doczekałam upragnionej wizyty u specjalisty.I do tej pory jestem w szoku! od jakiś dwóch miesięcy bola mnie plecy, są dni że ból jest nie do wytrzymania i lekarz rodzinny juz nie umiał mi pomóc, w sumie nie chce mi sie opisywać całej wizyty u pani dr Secherew, bo nie warto, ale jeden jej tekst wygrał wszystko " jak cie boli to sie połoz to ci minie". A co najlepsze nawet nie spojrzała na wynik prześwietlenia rtg.No coż jak moja szefowa wejdzie i zobaczy mnie leżącą na podłodze to jej powiem ze tak mi pani doktor kazała!

Felczer Szecherew z jej zaangażowaniem, poziomem intelektualnym, ogólnym stetryczeniem powinna zająć się odławianiem kijanek w rowach melioracyjnych na terenach byłych PGR-ów, a nie leczeniem pacjentów, ani nieudolnymi próbami leczenia pacjentów. Cytuję jej słowa: "przy dyskopatii musi boleć, nie ma na to lekarstwa, a dopóki nie robię pod siebie, powinienem być zadowolony."

Na wizycie byłam kilka razy, nie mogłam doprosić się o jakiekolwiek badania, wszystko opierało się na wywiadzie. Przepisane leki nic nie pomogły. Lekarz rodzinny zdecydowanie lepiej umiał poradzić sobie z moim problemem, przepisując skuteczny lek i kierując na badania. NIE polecam!

Pani Dr kompetentna,jednakże za często jest zdania,że pacjent wyolbrzymia,przesadza.Nie słucha pacjenta,jego odczuć,które mogłyby okazać się ważną wskazówką naprowadzającą do sedna sprawy. Wizyty szybkie,badania powierzchowne,ale jeśli chodzi o konkrety typu skierowanie na rezonans/tomograf czy załatwienie refundacji leczenia to pełen profesjonalizm. Polecam. Zadowolony.

Polecam.
Zadowolony.

lekarz zbagatelizowal moje objawy chorobowe ,a opisywane przezemnie bole nogi ktore doprowadzaly mnie do takiego bolu ze kladlam sie na podlodze i wylam z bolu a na dodatek dretwiala mi noga i reka ,to uznala to za chorobe nerki i kazala zarzywac nospe, niezlecajac mi prostego badania krwi i moczu.na szczescie moja lekarka rodzinna zlecila mi wizyte u innego lekarza ktory wykryl u mnie zwyrodnieni9e kregoslupa.

Lekarz dobrze mnie nie przebadal moje problemy uznał spowodowane zatokami a okazalo sie ze mam zwyrodnienei kregosłup ai czeka mnie operacja .jak zwrocilam pani uwage to powiedziala ze jestem nerwowa i pzrepisala mi oksazepam na nerwy i tez ze udaje chorobe bo chce miec wolne wakacje. PAranoja w zyciu nie spotkalam takeigo beznadziejnego lekarza !!!! Nie polecam pracuje na starzynskiego wprzychodni najgorszy lekarz szczecina!!!!!!!!!!

Udałam sie do niej pod koniec roku po raz drugi z niepokojacymi objawami, z nadzieja ze wysle mnie na badania ktore powinna zlecic jednak Pani Dr powiedziala ze mi nie da bo juz nie moze bo koniec roku. Stwierdzila ze jesli objawy sie powtorza prosze udac sie do szpitala...Paranoja Ciekawe co by bylo gdybym poszla prywatnie...