lekarz Zbigniew Rawski

Neurolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Odradzam tego lekarza. Jest niesłowny i niekompetentny. Na pierwszej wizycie zostałam szybko zbadana i skierowana na badanie. Z wynikiem miałam przyjść jak najszybciej, usłyszałam, że jeśli będę mała problem z zarejestrowaniem to mam przyjść po "karteczke", gdy tak zrobiłam to dowiedziałam się, że skończył się limit na bieżący miesiąc i mnie nie przyjmie, a że byłam z bólem miałam przyjść za kolejny tydzień i załatwić sobie kolejne zwolnienie do momentu kiedy lekarz zechce mnie przyjąć. Gdy doszło do wizyty to nie dowiedziałam się niczego co mogłoby uśmierzyć mój ból. Czuje ...

Odradzam tego lekarza. Jest niesłowny i niekompetentny.
Na pierwszej wizycie zostałam szybko zbadana i skierowana na badanie. Z wynikiem miałam przyjść jak najszybciej, usłyszałam, że jeśli będę mała problem z zarejestrowaniem to mam przyjść po "karteczke", gdy tak zrobiłam to dowiedziałam się, że skończył się limit na bieżący miesiąc i mnie nie przyjmie, a że byłam z bólem miałam przyjść za kolejny tydzień i załatwić sobie kolejne zwolnienie do momentu kiedy lekarz zechce mnie przyjąć. Gdy doszło do wizyty to nie dowiedziałam się niczego co mogłoby uśmierzyć mój ból. Czuje się zlekceważona. Lekarz powiedział "Boli Panią i będzie bolało". Nie dostałam żadnych wskazówek oraz leków, które pomogłyby mi zmniejszyć ból.
Gdy wchodzi się do gabinetu to lekarz siedzi tyłem – od samego wejścia nie robi dobrego wrażenia, a zachowanie lekarza oceniam na najgorsze – chamskie.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat