dr n. med. Halina Grzelec

Neurolog

3,4
3,3

Dzisiaj mój mąż miał robione badanie EMG u p. doktor Grzelec ,na które wręcz wymusiłam skierowanie u neurologa prowadzącego z Koszalina.Jestem w szoku bo nigdy od operacji kęgosłupa /2011r./ żaden lekarz nie poświęcił na badanie męża AŻ tyle czasu .Skrupulatność ,fachowość ,wiedza, niewiarygodne podejście do pacjenta /w polskiej służbie zdrowia to jakiś cud/widać było na każdym etapie badania.Szczegółowa analiza problemu z jakim boryka się od lat mój mąż wręcz nieprawdopodobna. Czuliśmy się z mężem jak w innej rzeczywistości .Bardzo dziękujemy i polecamy takich lekarzy .

Od kilkunastu lat leczę się u dr Grzelec na miastenię uogólnioną. Tylko ona potrafiła dobrać mi leki takie, że do dziś funkcjonuję bez problemu. A poprzedni lekarze albo nie umieli rozpoznać choroby albo przepisywali leki, które nie działały i większość czasu byłam w domu. Przy każdej wizycie Pani Grzelec przebada, wypyta o wszystko i przemyśli jak leczyć dalej. Każdemu poświęca tyle czasu ile to jest konieczne.

Najlepszy lekarz do jakiego w życiu trafiłem. Bardzo rzetelna diagnostyka, około godziny poświęconego czasu za naprawdę małe pieniądze, uprzejmość.

Zdecydowanie polecam wizytę u pani Grzelec. To lekarz, który zdecydowanie wie o czym mówi, wzbudza zaufanie i wydaje się być bardzo kompetentny w temacie. Leczę się po operacji guza mózgu. W odróżnieniu od innych neurologów, a mam porównanie, nie stara się zamaskować swojej niewiedzy, a podejmuje temat i prowadzi efektywne leczenie. Słucha pacjenta i poświęca bardzo dużo czasu. Pierwsza wizyta trwała godzinę. Jedyne zastrzeżenie - pani Grzelec permanentnie się spóźnia, nawet godzinę. :/ Tak czy inaczej warto, zdecydowanie!

Lekarz niekompetentny, nawet nie spojrzała w dokumentację, tylko oparła się na jednym prześwietleniu i postawiła diagnozę kompletnie wyjętą z kosmosu. przepisała mnóstwo bardzo silnych i jak się okazało niepotrzebnych leków (część z nich powinna być podawana w szpitalu), po których czułam się jeszcze gorzej. Strata pieniędzy i zdrowia przede wszystkim. NIE POLECAM

Pani doktor Grzelec jest specjalistą w wykonywaniu badania EMG i co do tego nie można mieć zastrzeżeń. Natomiast przy studentach pani doktor udaje specjalistę z pierwszego zdarzenia. Zarzuciła mi udawanie choroby, ponieważ teoria nie pasowałą jej do badanego przypadku. Nie sluchała tego co do niej mówię, pare razy ja poprawiałam bo miała juz wsoją obraną teorię. Choruje 13 lat i mam postawioną diagnoze. Przychodze do szpitala aby dostac lek i wracam do domu, pani Grzelec stawiając diagnoze "udawania" choroby przedłużyła mi niepotrzebny pobyt w szpitalu w którym nie podano mi leku. Nie polecam Pani doktor jest zadufana i uważa że jest najlepszą specjalistką od wszystkiego, a szkoda bo wydaje się kompetentnym lekarzem. Wykonując tak prestiżowy zawód psuje opinie sobie innym lekarzom oraz instytucji publicznej w której pracuje.

Pani Dr. lekcewazy pacjetow spoznia sie notorycznie do Sonomedu mimo , ze placimy za wizyte ciezkie pieniadze. Powinna przyjmowac o godz 17.00 a nie bylo jej 30 tego wrzesnia nawet j o godzinie 18.45.