dr n. med. Halina Grzelec

Neurolog

!!!Niesamowita Pani Doktor!!! Pierwszy raz spotkalam na swojej drodze tak wyjatkowego lekarza. Bardzo kompetentna, z duzym bagazem doswiadczen, dokladna, zastanawia sie nad innymi rozwiazaniami, analizowla skrupulatnie wyniki, ktore przywiozlam z Niemiec. Poswiecila mi baaaardzo duzo czasu: na rozmowe i badanie. Traktuje pacjenta jak swego partnera, a nie jak "wroga". Jestem jej bardzo wdzieczna i zycze jej duzo zdrowia i oceniam na 5/5 !!!

!!!Niesamowita Pani Doktor!!!

Dość ciężko jednoznacznie ocenić panią doktor.Wykonała mi badanie EMG,była zainteresowana moją dolegliwością,ale już na początku po naprawdę krótkiej wymianie zdań dała mi odczuć, że robienie tego badania dla mnie nie ma sensu bo mój problem leży gdzieś indziej i przyznaje miała rację co do mojej dolegliwości, ale odniosłam wrażenie, że jest zbyt pewnym siebie lekarzem. Rozumiem intuicję i lata doświadczeń (bo jestem z podobnej branży),ale każdy przypadek jest inny i trzeba zachować choć trochę otwartości na inne punkty widzenia bo nie wszystko jest białe lub czarne. Na minus również, że pani w ogóle nie tłumaczy przebiegu badania, kompletnie nie wiedziałam co się dzieje, uderzył mnie również brak fartucha, odzieży medycznej - na początku nawet nie pomyślałam że mam do czynienia z lekarzem. Ogólnie atmosfera dość "ciężka" - być może spowodowana dużą różnicą wieku,ale nie powiem pani była uprzejma. Podsumowując oceniam doktor Grzelec neutralnie z dozą pozytywności, ponieważ zorganizowała mnie wprost idealnie co potwierdziły inne badania, a na przestrzeni kilku lat nikt nie umiał mi pomóc więc niejako pani doktor przywróciła mój spokój ducha za co jestem jej bardzo wdzięczna.

Absolutnie nie polecam . Powiedzieć, ze lekceważy pacjentów to nic nie powiedzieć. Notorycznie spóźnia się na umówione wizyty. Niesolidna jak mało który lekarz. Badanie owszem wykonała, pieniądze skasowała ale na wynik badania czekamy ponad trzy tygodnie i mimo monitów nadal go nie ma. - z tego powodu umówiona wizyta u innego lekarza niestety nie mogła być taka jak powinna. Trzeba mieć anielską cierpliwość i nastawić się na długie leczenie mimo cierpienia. Nie przystoi takie zachowanie lekarzowi , ba żadnemu poważnemu człowiekowi.

Najlepszy lekarz do jakiego w życiu trafiłem. Bardzo rzetelna diagnostyka, około godziny poświęconego czasu za naprawdę małe pieniądze, uprzejmość.

Lekarz niekompetentny, nawet nie spojrzała w dokumentację, tylko oparła się na jednym prześwietleniu i postawiła diagnozę kompletnie wyjętą z kosmosu. przepisała mnóstwo bardzo silnych i jak się okazało niepotrzebnych leków (część z nich powinna być podawana w szpitalu), po których czułam się jeszcze gorzej. Strata pieniędzy i zdrowia przede wszystkim. NIE POLECAM

Dzisiaj mój mąż miał robione badanie EMG u p. doktor Grzelec ,na które wręcz wymusiłam skierowanie u neurologa prowadzącego z Koszalina.Jestem w szoku bo nigdy od operacji kęgosłupa /2011r./ żaden lekarz nie poświęcił na badanie męża AŻ tyle czasu .Skrupulatność ,fachowość ,wiedza, niewiarygodne podejście do pacjenta /w polskiej służbie zdrowia to jakiś cud/widać było na każdym etapie badania.Szczegółowa analiza problemu z jakim boryka się od lat mój mąż wręcz nieprawdopodobna. Czuliśmy się z mężem jak w innej rzeczywistości .Bardzo dziękujemy i polecamy takich lekarzy .

Pani Dr. lekcewazy pacjetow spoznia sie notorycznie do Sonomedu mimo , ze placimy za wizyte ciezkie pieniadze. Powinna przyjmowac o godz 17.00 a nie bylo jej 30 tego wrzesnia nawet j o godzinie 18.45.

Pani doktor Grzelec jest specjalistą w wykonywaniu badania EMG i co do tego nie można mieć zastrzeżeń. Natomiast przy studentach pani doktor udaje specjalistę z pierwszego zdarzenia. Zarzuciła mi udawanie choroby, ponieważ teoria nie pasowałą jej do badanego przypadku. Nie sluchała tego co do niej mówię, pare razy ja poprawiałam bo miała juz wsoją obraną teorię. Choruje 13 lat i mam postawioną diagnoze. Przychodze do szpitala aby dostac lek i wracam do domu, pani Grzelec stawiając diagnoze "udawania" choroby przedłużyła mi niepotrzebny pobyt w szpitalu w którym nie podano mi leku. Nie polecam Pani doktor jest zadufana i uważa że jest najlepszą specjalistką od wszystkiego, a szkoda bo wydaje się kompetentnym lekarzem. Wykonując tak prestiżowy zawód psuje opinie sobie innym lekarzom oraz instytucji publicznej w której pracuje.

Zdecydowanie polecam wizytę u pani Grzelec. To lekarz, który zdecydowanie wie o czym mówi, wzbudza zaufanie i wydaje się być bardzo kompetentny w temacie. Leczę się po operacji guza mózgu. W odróżnieniu od innych neurologów, a mam porównanie, nie stara się zamaskować swojej niewiedzy, a podejmuje temat i prowadzi efektywne leczenie. Słucha pacjenta i poświęca bardzo dużo czasu. Pierwsza wizyta trwała godzinę. Jedyne zastrzeżenie - pani Grzelec permanentnie się spóźnia, nawet godzinę. :/ Tak czy inaczej warto, zdecydowanie!