lekarz Wojciech Pilecki

Neurolog

1,3

to co piszą inni pacjenci Wojciecha Pileckiego jest prawdą ,pan drrrrr. uważa się za niekorowanego króla oddziału neurologicznego w szpitalu na Arkońskiej,bardzo skromny w wypowiedziach na temat stanu zdrowia pacjenta znajdującego się pod jego opieką ,żeby dowiedzieć się czegokolwiek trzeba zadawać mnóstwo pytań z czego pan lekarz nie ,bardzo jest zadowolony ,wręcz popada w samouwielbienie i na zadawane konkretne pytania dotyczące zdrowia pacjenta ,odpowiada wymijające odpowiedzi ,nic konkretnego ,nie informuje na bieżąco a wręcz przeraża najbliższą rodzinę

Beznadziejny specjalista jeżeli można nazwać specjalistą badania emg prywatnie trwa 2 minuty z nieprawidłowym wynikiem (zrobione ponownie w porządnym gabinecie przez wykfalifikowanego specjalistę wyszło zupełnie inaczej).Nie polecam,omijać z daleka.

Daleko od tego człowieka, bo nawet nie zasługuje na miano LEKARZA. Wielu lekarzy ostatnio zmuszona byłam odwiedzić, ale z taką impertynencją spotkałam się pierwszy raz

Okropny człowiek. Agresywny w stosunku do chorych i bardzo nieprzyjemny w zachowaniu. Jako pacjent czułem się w gabinecie jak intruz

Okropny nieprzyjemny lekarz. Zbywa pacjenta, duże mam wątpliwości czy on chce pomoc c czy poprostu się pozbyc i dowidzenia

Totalne nieporozumienie i lekcewazenie pacjenta. Kazdy pacjent to po prostu sztuka. Brak slów. Wykorzystuje brak konkurencji w badaniach emg. Strata czasu i pieniedzy.

Moja mama została przywieziona karetką na SOR do szpitala na arkońską z podejrzeniem udaru, ponieważ miała zaburzenia równowagi. W trakcie pobytu na SORze, mamie pogarszało się. Lekarz widział zmiane stanu zdrowia. Zdiagnozował porażenie nerwu twarzowego i wypisał mamę do domu w stanie dobrym, gdzie mama nie była w stanie już ani mówić ani chodzić, a przyjeżdzając na SOR mowiła i chodziła ale ledwo. Po godzinie od wypisania, mama w domu zaczęła diametralnie słabnąć i straciła mowę, była sparaliżowana. Po wezwaniu drugi raz karetki, mama od razu znalazła sie na OIOMie i obecnie leży w śpiączce farmakologicznej i jest sztucznie wentylowana. Walczy o życie. Nie polecam tego lekarza!