dr hab. n. med. Andrzej Potemkowski

3,4
3,4
3,2
3,1

Do lekarza musiałem się udać po wypadku( uraz kręgosłupa), oczywiście publicznie też byłem ale różnica jaką zaobserwowałem po wizycie u doktora Potemkowskiego jest porażająca. Przeprowadził bardzo wnikliwy wywiad odnośnie przebiegu całego zdarzenia, wcześniejszych konsultacji lekarskich itd.Jestem bardzo zadowolony z przebiegu badania i samej atmosfery jaka panuje podczas wizyty. Polecam każdemu, naprawdę warto.

Wizyta trwała około godziny, dokładny wywiad, podstawowe badanie odruchów, dość nieciekawa diagnoza... prezentacja kilku możliwych metod leczenia bez wyraźnego jednak optymizmu. Przepisał dwa środki, pierwszy mało pomógł, drugi, dość niskim kosztem całkowicie usunął przykrą dolegliwość. Reasumując, najlepiej wydane 150 zł w życiu. Polecam tego lekarza, radze jednak, jednocześnie przychodzić z kartką zawierającą wszystkie objawy, dolegliwości, możliwe przyczyny, podobne przypadki w rodzinie, brane środki. Lekarze to nie wróżki, jeżeli sami nie wiemy co nas boli oni też nię będą wiedzieć jak nas leczyć.

Nie polecam, nie słucha. Nie szuka właściwej i pewnej diagnozy. Wyrokuje na podstawie własnej intuicji i pewności siebie.

Od kilku lat jestem leczony i mam pełne zaufanie do niego. Pacjent też musi być cierpliwy w trakcie leczenia.

Jest świetny!!!! Poświęcał cały swój czas pacjentowi także już po leczeniu, zawsze o każdej porze dnia i nocy można było się z nim skontaktować - polecam

Wspaniały lekarz. Kompetentny, cierpliwy.

Wspaniały lekarz. Kompetentny, cierpliwy.

Wszystko Ok - pełen profesjonalizm, polecam, oby więcej takich lekarzy

Wszystko Ok - pełen profesjonalizm, polecam, oby więcej takich lekarzy

Odradzam.NIe posiada umiejętności wyczucia cierpienia pacjenta, rodIny, zacięcie naukowe, nie pomaga, nie tłumaczy powtarza oklepane slogany , ble, ble, nastawiony na siebie i swoja karierę i korzyść

nie polecam, nastawiony na kasę zadufany w sobie arogancki

nie polecam, nastawiony na kasę zadufany w sobie arogancki