dr hab. n. med. Andrzej Potemkowski

Wszystko Ok - pełen profesjonalizm, polecam, oby więcej takich lekarzy

Wszystko Ok - pełen profesjonalizm, polecam, oby więcej takich lekarzy

Nie ma jeszcze wyrobionego zadania ,to dopiero druga wizyta

Nie ma jeszcze wyrobionego zadania ,to dopiero druga wizyta

Wizyta trwała około godziny, dokładny wywiad, podstawowe badanie odruchów, dość nieciekawa diagnoza... prezentacja kilku możliwych metod leczenia bez wyraźnego jednak optymizmu. Przepisał dwa środki, pierwszy mało pomógł, drugi, dość niskim kosztem całkowicie usunął przykrą dolegliwość. Reasumując, najlepiej wydane 150 zł w życiu. Polecam tego lekarza, radze jednak, jednocześnie przychodzić z kartką zawierającą wszystkie objawy, dolegliwości, możliwe przyczyny, podobne przypadki w rodzinie, brane środki. Lekarze to nie wróżki, jeżeli sami nie wiemy co nas boli oni też nię będą wiedzieć jak nas leczyć.

Jest świetny!!!! Poświęcał cały swój czas pacjentowi także już po leczeniu, zawsze o każdej porze dnia i nocy można było się z nim skontaktować - polecam

Duża obojętność wobec problemu, brak czasu dla pacjenta- pomimo prywatnej wizyty. Lekarz nie miał czasu zobaczyć podstawowych badań- rezonans , tomografia. Nie polecam!!!