lekarz Jolanta Kaczyńska-Knigawka

Neurolog

2,5
2,7
2,5

Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo dobre i kompetentne wrażenie. Nie rozumiem tych negatywnych opinii, choć dużo mówi, że są one anonimowe.

Jestem kolejna osobą którą dziwią TAK niskie oceny. Pani Doktor to osoba starsza i moze sprawiac pierwsze wrażenie negatywne. Natomiast napewno jest to kobieta doświadczona i kompetentna, wiec chyba takich lekarzy trzeba szukac żeby nam pomogli w chorobie. Podejrzewam, ze opinie zle są glownie od osob ktore nie potrafią rozmawiac i oceniaja ludzi powierzchownie jak zwykle sieroty. Ja wyszlam zadowolona, usmiechnieta i napewno wrócę o ile mój problem powroci.

tak niska ocena mnie bardzo zaskoczyła. Bylam u tej Pani dwa razu kilka lat temu i polecałam znajomym, teraz znowu potrzebuje pomocy i ide do niej bo sprawdzony lekarz. Wiec wizyta pierwsza to był bardzo dokladny wywiad, badanie odruchów i miałam skierowanie od laryngologa na tomograf to chciała zmienić na rezonans - ale ostatecznie terminy na rezonans były bardzo długie i skończyło sie badaniem TK. Bardzo fajna lekarz. Ja polecam z czystym sercem. Zainteresowanie dolegliwościami, wywiad i skierowania bez problemu. Bez zbędnych komentarzy jak to u niektórych lekarzy.

Pani Doktor powiedziała mi, że z tytułu mojej choroby jestem chodzącym problemem. Była bardzo nieuprzejma. Przepisała mi nieistniejące leki. Musiałam ponownie udać się do lekarza, prywatnie.

Mimo tak przykrych opinii o pani doktor, ja lekarza polecam. Nie mam jakieś - jak się okazało na skutek diagnostyki zaproponowanej przez Panią doktor - poważnej choroby, ale nie zauważyłam niczego negatywnego w jej zachowaniu czy fachowości. Raczej przeciwnie - kompleksowe badania diagnozujące moje problemy, zero nerwowości w tłumaczeniu przebiegu dalszego postępowania oraz wyników zleconych badań, punktualność, fachowa wiedza (sprawdzałam u innego lekarza - moja przyjaciółka jest co prawda neurologiem dziecięcym, ale właściwie powiedziała to samo, co Pani doktor). Pani doktor jest powściągliwa, ale to nie jest wada. Znam zdecydowanie gorszych lekarzy, którzy nie mają tak niskiej noty. Zaletą są również krótkie terminy. Mogę śmiało Panią doktor polecić, a muszę powiedzieć, że najpierw się zarejestrowałam, a potem poczytałam opinię i za głowę się złapałam, że trafiłam na jakiegoś Frankensteina. Tym czasem jest bardzo w porządku.
Wystawiam swoja opinię na podstawie 4 wizyt u Pani doktor.

Szkoda, że nie można dać zerowej oceny, bo tylko na taką ta Pani zasługuje. Bardzo nie uprzejma, wręcz niegrzeczna. Pacjenta traktuje jak natrętnego petenta. Pani doktor chyba żyje jeszcze w czasach poprzedniego ustroju. Radzę trzymać się od niej z daleka.

Witam, Pani doktor przepisała mi niewłaściwy antybiotyk, który nie pomagał przy moim schorzeniu. Objawy nie ustępowały i po pięciu dniach. Udałem się do innego lekarza, który przypisał mi inny antybiotyk. Objawy zaczęły ustępować już po jednym dniu. Sugerowałem Pani Doktor nazwę leku, który brałem wcześniej i mi pomagał. Niestety powiedziała, że pierwszy raz się spotkyka z tą nazwą leku... Trudno, następny raz będę bardziej ostrożny.

Witam,

Trudno, następny raz będę bardziej ostrożny.

Żałuje,że w niedziele poświęciłam czas, by iść do lekarza. Niemiła, nieuprzejma, siedząca jakby za karę. Na moje dolegliwości odpowiedziała, że tak bywa. Gdy powiedziałam o swoich innych dolegliwościach i czy nie będą one kolidowały z przepisanym lekiem (dodatkowo przepisała coś czego w ogóle nie zna i nie wie jak to działa - przy mnie czytała ulotkę reklamową z której nic nie wynikało) powiedziała żebym nie przesadzała. Na wejściu zarzuciła że chyba przyszłam pod wpływem (co dla mnie było naprawdę chamskie) bo miałam zaczerwieniony nos od nieustannego kataru. Nie chciała mnie w ogóle przebadać bo uznała na oko że jestem zdrowa i nic mi nie dolega. Kolejne chamskie zachowanie to, to że nie pozwoliła mi przez całą wizytę usiąść bo uznała że mogła bym pobrudzić jej stołek albo kozetkę!!! Nie radzę, szkoda czasu i nerwów na tak niemiłą i chamską osobę bez żadnego doświadczenia (powinna nie brać dyżurów w przychodni jak się na niczym nie zna)!!! Mam nadzieje, że to przeczyta i zacznie się bardziej starać, albo po prostu ludzie niech przestaną do niej przychodzić bo naprawdę szkoda czasu i nerwów!!!
Moja ogólna ocena tego lekarza:
Kompetencje - 0/10
Tłumaczenie choroby i leczenia - 0/10
Uprzejmość - 0/10
Kompleksowość podejścia - 0/10
Ilość poświęconego czasu - 0/10
Godny polecenia - 0/10 (nigdy nikomu jej nie polecę!!!)

Żałuje,że w niedziele poświęcilam czas, by iść do lekarza. Niemiła, nieuprzejma, siedząca jakby za karę. Na moje dolegliwości odpowiedziała, ze tak bywa.Dzisiaj znów musiałam iść do innego lekarza, bo gorączka 3 dzien nie mija i niestety jednak mam grypę. Nie radzę,szkoda czasubi nerwów na tak niemiła osobę! Mam nadzieje , ze to przeczyta i zacznie sie bardziej starać !

zwykły gryzipiórek; zaleci to co już zalecił lekarz rodzinny, zrobi podstawowe badania w stylu: dotknąć palcem nos, podnieść nogę itp. Może za kasę przykłada się bardziej.