lekarz Jolanta Kaczyńska-Knigawka

Neurolog

1,2

Żałuje,że w niedziele poświęciłam czas, by iść do lekarza. Niemiła, nieuprzejma, siedząca jakby za karę. Na moje dolegliwości odpowiedziała, że tak bywa. Gdy powiedziałam o swoich innych dolegliwościach i czy nie będą one kolidowały z przepisanym lekiem (dodatkowo przepisała coś czego w ogóle nie zna i nie wie jak to działa - przy mnie czytała ulotkę reklamową z której nic nie wynikało) powiedziała żebym nie przesadzała. Na wejściu zarzuciła że chyba przyszłam pod wpływem (co dla mnie było naprawdę chamskie) bo miałam zaczerwieniony nos od nieustannego kataru. Nie chciała mnie w ogóle przebadać bo uznała na oko że jestem zdrowa i nic mi nie dolega. Kolejne chamskie zachowanie to, to że nie pozwoliła mi przez całą wizytę usiąść bo uznała że mogła bym pobrudzić jej stołek albo kozetkę!!! Nie radzę, szkoda czasu i nerwów na tak niemiłą i chamską osobę bez żadnego doświadczenia (powinna nie brać dyżurów w przychodni jak się na niczym nie zna)!!! Mam nadzieje, że to przeczyta i zacznie się bardziej starać, albo po prostu ludzie niech przestaną do niej przychodzić bo naprawdę szkoda czasu i nerwów!!!
Moja ogólna ocena tego lekarza:
Kompetencje - 0/10
Tłumaczenie choroby i leczenia - 0/10
Uprzejmość - 0/10
Kompleksowość podejścia - 0/10
Ilość poświęconego czasu - 0/10
Godny polecenia - 0/10 (nigdy nikomu jej nie polecę!!!)

Witam, Pani doktor przepisała mi niewłaściwy antybiotyk, który nie pomagał przy moim schorzeniu. Objawy nie ustępowały i po pięciu dniach. Udałem się do innego lekarza, który przypisał mi inny antybiotyk. Objawy zaczęły ustępować już po jednym dniu. Sugerowałem Pani Doktor nazwę leku, który brałem wcześniej i mi pomagał. Niestety powiedziała, że pierwszy raz się spotkyka z tą nazwą leku... Trudno, następny raz będę bardziej ostrożny.

Witam,

Trudno, następny raz będę bardziej ostrożny.

Szkoda, że nie można dać zerowej oceny, bo tylko na taką ta Pani zasługuje. Bardzo nie uprzejma, wręcz niegrzeczna. Pacjenta traktuje jak natrętnego petenta. Pani doktor chyba żyje jeszcze w czasach poprzedniego ustroju. Radzę trzymać się od niej z daleka.

Żałuje,że w niedziele poświęcilam czas, by iść do lekarza. Niemiła, nieuprzejma, siedząca jakby za karę. Na moje dolegliwości odpowiedziała, ze tak bywa.Dzisiaj znów musiałam iść do innego lekarza, bo gorączka 3 dzien nie mija i niestety jednak mam grypę. Nie radzę,szkoda czasubi nerwów na tak niemiła osobę! Mam nadzieje , ze to przeczyta i zacznie sie bardziej starać !

zwykły gryzipiórek; zaleci to co już zalecił lekarz rodzinny, zrobi podstawowe badania w stylu: dotknąć palcem nos, podnieść nogę itp. Może za kasę przykłada się bardziej.