lekarz Danuta Sarrazin

Radiolog

1,5

Byłam z dzieckiem na USG przezciemiączkowym dzisiaj i jestem zbulwersowana podejściem tej Pani. Bardzo niemiła, oschła, żadnego podejścia do dziecka. Jedyne co powiedziała do mojego synka, który prawie zanosił się z płaczu podczas jej badania, to ze złością wypowiedziane zdanie, że ma się nie ruszać. Wypowiedziane do zapłakanego, wystraszonego niemowlaka... Miałam ochotę zabrać syna i uciec. Ocenić wiedzy i kompetencji ten Pani nie jestem w stanie bo wiele nam nie pomogła, ale każdy kto przychodzi na takie badanie zapewne jest przejęty zdrowiem dziecka i na pewno nie chce zostać tak potraktowany. Nigdy więcej dziecka bym do tej Pani nie zabrała i na pewno będę przestrzegać innych przed tą Panią.

TRAGEDIA! Ta kobieta w zawodzie lekarza to jakaś pomyłka...Poszłam z niemowlakiem na usg główki - niby prywatnie a obsługa gorsza niż na NFZ. Pani "doktor" opryskliwa, nieuprzejma, broń Boże o nic jej nie pytać! Daje odczuć że jest nadczłowiekiem a ty jako pacjent jesteś zerem. Na temat jej kompetencji nie umiem się wypowiedzieć ale sądząc po uprzejmości wobec pacjenta - leczy kompleksy bądź niewiedzę pogardliwością wobec innych.

Pani doktor widziała u mnie pęcherzyk żółciowy bez złogów, którego nie mam juz 20 lat

Fatalne podejście do pacjenta. Grubiańska, ordynarna kobieta. Zdecydowanie odradzam. Badanie tomograficzne opisane jednym zdaniem! Skandal!