lekarz Daria Dąbrowska

Psychiatra

Bardzo polecam Panią doktor leczę się u niej już dwa lata jako jedyna dobrała mi odpowiednie leki czego inni lekarze nie umieli dobrać ma czas na rozmowę i wysłucha nawet jeśli mój czas w gabinecie dobiegby końca

Do dr Dąbrowskiej chodzę na NFZ a czuję się tak, jak u innych lekarzy prywatnie. Jeszcze nie zdarzyło się żeby odmówiła pomocy- nawet jeśli przyszłam w inny dzień niż byłam zapisana. Bardzo delikatna i taktowna w rozmowie, troszczy się o pacjenta. Poświęca mu tyle czasu ile trzeba. Wiadomo- czasem wizyta trwa 5 minut, czasem 30. Lekarz godny polecenia.

Pani doktor po I wizycie i kilku pytaniach wydała wyrok :) od razu zgadała co mi dolega. Po konsultacja z innymi lekarzami opinią była nie trafiona.

Pani doktor jest wspaniała, napewno z powołania,oddaje się w pełni swojej pracy, jest dla ludzi. Bardzo, lubię i cenię panią doktor za wyrozumiałość, życzliwość, i pomoc w potrzebie.Mi Pani doktor właśnie pomogła, postawiła trafną diagnozę, i dobiera zawsze dobre leki.Jestem wdzięczna za wszystko Pami doktor, i dziękuje, pacjentka.

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Wspaniala lekarka, bardzo mi pomogla,wlasciwie wyleczyla mnie z nerwicy i poczatkow depresji... cierpliwa, mila,nigdy sie nie spieszyla, zawsze miala czas na dluzsza rozmowe... inni lekarze przed Nia nie umieli mi pomoc, traktowali mnie jak pacjenta, a Pani Dabrowska potraktowala mnie jak czlowieka. Wielkie dzieki!!! szczerze polecam!!!

Prywatnie to owszem cud miód malina....potem leczenie na NFZ i już nie tak kolorowo, dostałam leki silnie uzależniające, pani doktor nie znalazła przyczyny tylko chciała ją zakamuflować po jakimś czasie spotkałam się z b. dobrym specjalistą, który zakwestionował ostro leczenie pani doktor -moje zaufanie do niej jest na poziomie 0 także jeśli ktoś chce niech chodzi do niej prywatnie może wtedy poświęci 10 min dłużej ale tak czy siak nie gwarantuje że zdiagnozuje problem i wdroży odpowiednie leczenie, bo niestety u mnie nie popisała się profesjonalizmem .....

Pierwsza wizyta u Pani dr kosztowała 100 zł, kolejne po 60 zł. Sama jestem zaskoczona, ale wystawiłam same piątki wg mnie w pełni zasłużone. Tak jak słyszałam od pacjentów w poczekalni: Proszę się nie martwić to bdobry specjalista. Niestety diagnoza powaliła mnie z nóg, ale żyję nadzieją że z Panią dr dojdę do zdrowia. Zmian tabletek, wycofanie poprzednich, no zobaczymy.

Pani dr to wspaniała osoba pomogła mi w 95% (nerwica ,depresja) bo jescze nie jestem zdrowa całkowicie heheh jest naprawde godna polecenia i ma anielska dusze lekarz z powołania:)

bardzo kompetentna pani lekarz. Polecam wszystkim potrzebującym.

bardzo kompetentna pani lekarz. Polecam wszystkim potrzebującym.