lekarz Daria Kościelny

Odradzam wizyty u Pani Doktor, która podczas wizyty wykazuje się brakiem kompetencji do wykonywania zawodu lekarza. Pani Doktor jest niemiła, podczas wizyty da się odczuć niechęć do Pacjenta. Ponadto poproszona o skierowanie na podstawowe badania w związku posiadanymi chorobami ma ogromny problem z ich wystawieniem. Podważa zalecenia innych lekarzy Specjalistów. Nie potrafi udzielić rzetelnej porady lekarskiej. Na prośbę Pacjenta odnośnie wystawienia skierowania do Sanatorium szuka wymówek i przy licznych badaniach/wynikach, które posiada w systemie w dalszym ciągu nie widzi podstaw do wystawienia skierowania. Zdecydowanie nie polecam.

Pani Doktor- cechuje się pełnym profesjonalizmem i dokładnością w badaniu. Jest pełna zaangażowania i empatii w tym co robi. Bardzo płynnie i sprawnie również przebiegają badania na Kierowców kat.B .Polecam panią Doktor

Ponawiam swoją opinię, ponieważ moja ocena oznaczona w gwiazdkach nie została przeze mnie zweryfikowana przed wysłaniem tekstu. Wszystkie 6 elementów wizyty oceniam na 5.

Wszystkie 6 elementów wizyty oceniam na 5.

Jestem pacjentką pani doktor od kilku lat i nie zamieniłabym nigdy na innego lekarza. Bardzo kompetentna, rzeczowa, skupiająca się na przyczynach i skutecznym leczeniu choroby. W kontakcie z pacjentem jest bardzo miła, cierpliwa ,słucha i wyjaśnia. Podczas wizyty czy teleporady okazuje szacunek i empatię. Bardzo dobry lekarz. Skuteczny. Serdecznie polecam.

W kontakcie z pacjentem jest bardzo miła, cierpliwa ,słucha i wyjaśnia.
Podczas wizyty czy teleporady okazuje szacunek i empatię.
Bardzo dobry lekarz.
Skuteczny.
Serdecznie polecam.

Bardzo miła i kompetentna osoba, szanująca pacjenta co w dzisiejszych czasach nie zdarza się często. Bardzo rzeczowo tłumaczy dolegliwości i udziela kompleksowej porady.

Co prawda byłem tylko kilka razy ale za każdym razem jest miła atmosfera i konkretna profesjonalna rozmowa .