Dariusz Baszczowski

Chirurg dziecięcy

1,9
1,1
1,2

Lekarz pracujący w szpitalu dziecięcym w Chorzowie z zerowym podejściem do dzieci. Dopiero po serii pytań rodzica z wielką łaską tłumaczy co dzieje się dziecku. Nie rozmawia z dzieckiem, z rodzicami też niechętnie...dobrze, że ma do pomocy pielęgniarza/pielęgniarkę, bo inaczej każde dziecko by przed nim uciekło.

Rzadko wystawiam opinie w internecie ale nie polecam tego lekarza, po szybkim badaniu na siłe rozwrzeszczonego 3-latka pyta rodzica czy dać skierowanie na operacje bez wytłumaczenia czegokolwiek, po prośbie czy mógłby coś więcej na ten temat powiedzieć mówi 3 słowa, natomiast inny chirurg pani dr zupełnie inna opinia, nie wymaga operacji wiec co do wiedzy i kompetencji to się okaże z czasem natomiast wizyta bardzo nieprzyjemna i niewiele wyjaśniająca.

Do kompetencji to wg nie mam pojecia czy jest dobry czy nie, ale zdecydowanie nie nadaje sie do pracy z dziecmi!!!! Jest niemiły i z uprzejmoscia tez raczej na bakier!!! Dziecko tylko wystraszył i tak jakby byl z tego dumny ze ma przewage. Osobiscie jako osoba dorosla nie chciałabym musiec korzystać z jego usług.... jeszcze bardziej byl nieprzyjemny w stosunku do dziecka jezeli to zaczelo plakac a plakalo bo je wystraszyl!!!

Co do kompetencji i wiedzy - nie wypowiadam się, bo byliśmy tylko na jednej wizycie. Ale... Czterolatka potraktował bardzo niedelikatnie podczas badania, przy czym matce kazał trzymać siłą ręce malucha, który płakał z bólu i przerażenia. Potem mrucząc pod nosem podał diagnozę i kazał podjąć decyzję, czy operujemy. Nie wytłumaczył nic, a na pytania odpowiadał bardzo zdawkowo i dość nieuprzejmym tonem. Moje pytanie o radę, co robić w tej sytuacji, zbył lekceważącym: "To Pani dziecko". Aha, no moje, ale wiedza medyczna to chyba nie jest Pana wyłączna własność i mógłby się Pan nią trochę podzielić z niezorientowanym i zatroskanym rodzicem...

Zgadzam się - gbur, nieuprzejmy, jakby nie znosił pacjentów i swojej pracy. Do tego niezbyt delikatne i kompletnie nieprofesjonalne podejście do dzieci (!) Zdecydowanie odradzam!

nieuprzejmy, niechętnie odpowiada na pytania,pacjenci chyba mu przeszkadzają w kontemplacji,po prostu szybko i sprawnie pozbywa się pacjentów z gabinetu

Nie polecam tego lekarza, nic kompletnie nie tłumaczy a do tego jest nieuprzejmy !

szkoda słów.... ZDECYDOWANIE NIKOMU NIE POLECAM !!!!

szkoda słów.... ZDECYDOWANIE NIKOMU NIE POLECAM !!!!

gbur ;] nie wie do czego służy orteza ;]

gbur ;] nie wie do czego służy orteza ;]

LEPIEJ UNIKAC GO JAK OGNIA, OLEWA WSZYSTKICH . JEZELI TAK PRACUJĄ LEKARZE Z POWOŁANIA , TO OBY BYŁO TAKICH JAK NAJMNIEJ!