lekarz Dariusz Borucki

Lekarz rodzinny

juz nie jest moim lekarzem zmienilam lekarza bo po ostatniej chorobie prawie ze umarlam a on sam jak jego przerasta to bierze wolne,nie umial bynajmniej w moim wypadku poradzic sobie z choroba moja,oszczedza na robieniu badan i skierowaniach wiele sygnalow o dolegliwosciach lekcewazyl,przy jednym przeziebieniu trzeba byc u niego conajmniej trzy razy by cokolwiek zaczelo dzialac,czy oni maja placone od wizyty ?dlatego tak nie licza sie z chora osoba,horror w tej przychodni

Polecam. Takich lekarzy ze świecą szukać. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Bezbłednie diagnozuje, dobiera leki, poprostu to jest prawdziwy lekarz. Miły kontakt, konkretnie, rzeczowo i uprzejmie.

Zdecydowanie najlepszy lekarz medycyny rodzinnej młodego wieku, chwalony przez wiekszość pacjentów.

Zdecydowanie najlepszy lekarz medycyny rodzinnej młodego wieku,
chwalony przez wiekszość pacjentów.

Jestem bardzo zadowolona z pana doktora.jest naszym lekarzem rodzinnym od momentu powstanie przychodni"przy janie".jest miły,uprzejmy,słucha z zainteresowaniem co dolega pacjentowi.ale najważniejsze jest to ze ma wspaniałe podejście do dzieci.Do dziecka podchodzi z uśmiechem,uspokaja,z cierpliwościa odpowiada na pytania mojego trzyletniego synka.Fantastyczny lekarz i z czystym sumieniem polecam pana doktora Boruckiego jako lekarza rodzinnego.

Jest lekarzem kompetenynym,uczciwym i bardzo uprzejmym.Badania prowadzi dokładnie,kieruje na badania specjalistyczne nie zważając na koszty,wyznaje zasadę ,że zdrowie jest ponad wszystko.