lekarz Dariusz Burek

2,4
2,4
2,6

Niestety lekarz bardzo nieprzyjemny, wyszłam z gabinetu z płaczem i bólem brzucha po USG prenatalnym..

Byłam u doktora na badaniach prenatalnych, byla to najgorsza wizyta jaką miałam w całym życiu. Lekarz pozbawiony empatii i złośliwy w dodatku nie potrafiący wykonać badania. Nie spodziewałam się że badanie sondą przez powłoki brzuszne może być tak bolesne.. lekarz cały czas narzekał że dziecko się rusza i nie może go zbadać, że już 15 badań zrobiłby w tym czasie. Czułam się winna tej sytuacji mimo że nie mam na to żadnego wpływu. Pytał czy nie jadłam nic słodkiego, powiedziałam że nic i to prawda. Lekarz wielokrotnie powtarzał że mi nie wierzy. Na koniec dodał, że jak będę tak jadła słodkie to dziecko będzie miało cukrzycę przeze mnie.. Nie dostałam ani jednego zdjęcia usg, nie pokazał mi twarzy dziecka. To normalna praktyka? Nie wspomniał też nic o płci oraz o ułożeniu dziecka. Badanie nie warte 350zł oraz niepotrzebnych nerwów i bólu.

Żałuję że nie przejrzałam opinii o lekarzu który ewidentnie nie radzi sobie z przeprowadzeniem badania i w sposób złośliwy zwala winę na matkę bądź dziecko.

Byłam u pana doktora rok temu i odczarował moje podejście do ginekologów. Zawsze chodziłam do kobiet, ale ze względu na pakiet Luxmedu, który mnie obowiązuje nie miałam wyboru jak wybrać się do mężczyzny. Poczytałam opinie w Internecie, które nie napawały mnie optymizmem i tu zaskoczenie! Pierwszy raz nie czułam bólu. Pan Dariusz szczegółowo wypytał o wszystko i udzielił rad. Na pewno jeszcze się do niego umówię.

Witam PAN DOKTOR może i nie należy do najbardziej uprzejmych osób jakie w życiu spotkałam,ale jako lekarz i specjalista moim zdaniem zasługuje na pochwałę. Miałam robione badania prenatalne i już w 13 tygodniu Pan Doktor wykryl wadę serca płodu. Po ususzeniu diagnozy znienawidzialam go bardzo i pomyślałam że to najgorszy lekarz na świecie ale niestety wada została potwierdzona zarówno na badaniu połówkowym przez doktora Burka jak i innych specjalistów z Rzeszowa ,Warszawy i Krakowa. Dzięki tak szybkiej doagnozie jestem w stanie zapewnić mojemu jeszcze nie narodzonemu dziecku dobrą opiekę lekarską.

Bardzo nieuprzejmy lekarz i bardzo bolesne i nieprzyjemne badanie USG. Z gabinetu wychodziłam ze łzami w oczach.

Lekarz nieuprzejmy i roszczeniowy. Pretensje o to że " dzieciak źle się układa do badania". Po badaniu połówkowym spodziewałam się udzielenia jakichkolwiek informacji , jednak gdybym sama na koniec nie zapytała nie dowiedziałabym się niczego. Wizyta na zasadzie byle tylko odbębnić i następna. Nie polecam.

Nie polecam . Badanie prenatalne 1 trymestru , nie dość że gdybym nie zapytała czy wszystko Ok to Nawet słowem by się Doktor nie odezwał. Wbijanie w brzuch na sile głowicy bo przecież nie ma jak przeprowadzić badania .. ale wiadomo ze na NFZ a prywatnie było by inne podejście . Obym już nie trafiła na wizytę do tego pana .

Bylam u pana doktora na wizytach usg pierwszego i drugiego trymestru ciazy. Uwazam, ze jest kompetentny i wszystko dokladnie tlumaczy pacjentce. Cala wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze i nie czulam skrepowania. Wszystko dokładnie wytlumaczone i chetnie skorzystam jeszcze z wiedzy Pana doktora w przyszlosci. Zdecydowanie godny polecenia!

Byłam u dr na badaniach połówkowych i gdyby nie był to lekarz do którego zostałam zapisana odgórnie to napewno z własnej woli bym go nie wybrala a już na pewno nie do prowadzenia ciąży. Mimo iż lekarz należy do młodszej grupy wiekowej widać u Niego wypalenie zawodowe ( przyszła pacjentka, badanie zrobione do widzenia ). Nie wiem czy gdybym sama nie zapytała o wynik całego badania już na samym końcu to raczył by się wogóle odezwać czy tylko wręczył wynik badania w formie papierowej. Ja rozumiem skupienie lekarza na całym badaniu ale jak już skonczył je wykonywać to mógł cokolwiek powiedzieć bo leży to w obowiązku lekarza poinformować pacjentkę o wykonaniu badania. Gdybym mogła dać mniej gwiazdek to naprawdę bym się nie wachala. NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE !

Za mną ważne badanie połówkowe, na które czekałam i na które bardzo się cieszyłam. Z gabinetu wyszłam ze łzami w oczach. Lekarz może i kompetentny, ale według mnie nieuprzejmy. Tego dnia było dużo kobiet, czułam, że jestem po prostu kolejna do odbębnienia. Zbadać zbadałem, czego więcej chcesz kobieto. Opinią chcę zwrócić uwagę, że czasem warto być człowiekiem, bo po drugiej stronie również jest człowiek. Często wrażliwy jak ja, a czasem jeszcze bardziej. No cóż, kolejny dowód na to, żeby wiele nie spodziewać się po wizycie na nfz. Przykre...