lekarz Dariusz Drzygała

Laryngolog

2,9

Pierwszy zły znak to taki, że lekarz Dariusz Drzygała przyjmuje płatność z góry (120 zł). Takie podejście do pacjenta zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. Lekarz Dariusz Drzygała niechętnie tłumaczył mi cokolwiek. Sam z siebie nie powiedział, jaka jest diagnoza, jaki może być powód zachorowania oraz nie wytłumaczył, jak dokładnie stosować leki. Wszystko musiałem z niego wyciągać. Jako pacjent można się poczuć traktowanym jak w tanim barze szybkiej obsługi. Można odnieść wrażenie, że lekarzowi zależy na tym, aby jak najszybciej pacjent wyszedł z jego gabinetu i żeby nie zadawał za dużo ...

Pierwszy zły znak to taki, że lekarz Dariusz Drzygała przyjmuje płatność z góry (120 zł). Takie podejście do pacjenta zazwyczaj nie wróży niczego dobrego.

Lekarz Dariusz Drzygała niechętnie tłumaczył mi cokolwiek. Sam z siebie nie powiedział, jaka jest diagnoza, jaki może być powód zachorowania oraz nie wytłumaczył, jak dokładnie stosować leki. Wszystko musiałem z niego wyciągać. Jako pacjent można się poczuć traktowanym jak w tanim barze szybkiej obsługi. Można odnieść wrażenie, że lekarzowi zależy na tym, aby jak najszybciej pacjent wyszedł z jego gabinetu i żeby nie zadawał za dużo pytań.

Nie otrzymałem od lekarza pisemnej instrukcji zażywania leków w formie, którą mógłbym dla siebie zatrzymać. Ogólne informacje lekarz zapisał na recepcie, którą przecież przejmuje apteka. Lekarz Dariusz Drzygała nie poinformował mnie o szczegółach stosowania antybiotyku.

Musiałem lekarza Dariusza Drzygałę specjalnie prosić o przekazanie mi dokumentu, na którym opisałby swoją diagnozę. Ten dokument ("zaświadczenie lekarskie") wtedy sporządził, ale niestety pisze jak przysłowiowa kura pazurem, w związku z czym informacje nie są czytelne. Lekarz Dariusz Drzygała nawet nie potrafi pisać po polsku na komputerze, ponieważ popełnia wiele literówek, co widziałem na dokumencie pt. "historia zdrowia i choroby pacjenta", który sporządził do moich akt. Ponadto na tym dokumencie zapisał inne rozpoznanie choroby, niż na zaświadczeniu lekarskim, które mi przekazał. Zatem czy lekarz sam nie wie, co zdiagnozował?

Lekarz Dariusz Drzygała nie jest wiarygodny. Nie polecam korzystać z jego usług.

Z wizytą u doktora Drzygały był mój ponad 90-letni ojciec (badanie i zabieg czyszczenia uszu). Wrócił bardzo zadowolony z efektu zabiegu oraz postawy Doktora. Bardzo kompetentny,uprzejmy i troskliwy. Polecam

Chyba facet nie zna się na swoim zawodzie. Niby uprzejmy ale wypuścił mnie bez próby leczenia nawet. Czas poświęcony na pacjenta - trzy minuty? Omijać :/

Chyba facet nie zna się na swoim zawodzie.

Nigdy więcej... całkowite zlekceważenie pacjenta. Trafiłam do pana doktora z chorobą ślinianek, aby nie wystawiać skierowania na dalszą diagnostykę choroby (USG lub RTG) bo to przecież kosztuje, stwierdził, że to nie ślinianki tylko staw żuchwowo-skroniowy i odesłał do chirurga szczękowego... o zgrozo! Po wykonaniu badania USG (prywatnie) okazało się, że w śliniankach są duże zmiany i jest to zespół Sojgrena NIE POLECAM!!!

NIE POLECAM!!!

niekompetentny, arogancki i nieodpowiednio nastawiony do pacjenta. W trakcie 20 sekundowej wizyty nie dowiedziałem się niczego na temat częstych krwawień z nosa. Cytuję "może to anatomiczne... nie wiem. Czas pokaże. Zapraszam za miesiąc". Całe szczęście, że nie płaciłem za wizytę. Czekałem tydzień, zmarnowałem czas. BARDZO NIE POLECAM

Kompletnie nie polecam, stracicie Państwo tylko swój czas, co niektórzy pieniądze z tym panem. NIE ZNA podstawowych badań diagnostycznych oraz podstawowych zasad ich wykonywania. Nadaje się do leczenia drobnych infekcji oraz angin.

Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!Dobrze jest!

Bardzo nie miły.Arogancki Milczący. Dziwne że wizyta prywatna a ,, odwala" wizytę. Może doktor Judyn dla chorych tylko dla NFZ.

Byłam z 1 uchem ok 10 razy,skasował mnie na końcu za wszystko 40zł,miły i przyjazny,kulturalny polecam!

bardzo dobry lekarz, przyjął mnie bez skierowania, bez kolejki w nagłym wypadku, prędzej zostałam odesłana z poradni laryngologicznej przy szpitalu,miły kontakt lekarza z dzieckiem, uprzejmy