lekarz Dariusz Dyda

Laryngolog

Bardzo dobry i kompetentny lekarz o wielkiej wiedzy. Leczy się u niego cała moja rodzina od lat. Poleciła mi go kiedyś znajoma a teraz ja polecam go wszystkim.

Świetny lekarz, mimo że ma bardzo dużo pacjentów i odległe terminy warto czekać bo skutecznie leczy, polecam

Bardzo dobry laryngolog. Była u p. Doktora z moim dzieckiem, które leczyłam przez prawie rok u innego znanego laryngologa w Żywcu bez poprawy. Moje dziecko w nocy się podduszało i miało osłabiony słuch od prawie roku. Doktor od razu postawił właściwą diagnozę i wytłumaczył co mam dalej robić z dzieckiem jestem mu za to bardzo wdzięczna i polecam go innym:-)

Byłem u Pana doktora z synem to właśnie on trafnie go zdiagnozował a byłem już u kilku innych specjalistów. Godny polecenia zna się na rzeczy

Bardzo dobry lekarz, stawia trafne diagnozy jest uprzejmy i bardzo dobrze tłumaczy leczenie, polecam

Odradzam jeszcze raz odradzam,nie ma podejścia do pacjenta!!!!!!!!!!!!!

Odradzam jeszcze raz odradzam,nie ma podejścia do pacjenta!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam! Lekarz całą wizytę traktuje Cie lekcaważąco namiętnie żując gumę. W odpowiedzi na pytania mamrocze coś pod nosem tak że ciężko go zrozumieć... A już szczytem wszystkiego było takie pokierowanie mną jako pacjentem bym na kolejna wizytę kontrolną musiała się do niego umówić prywatnie... Naciągacz!

bardzo dobry, sumienny lekarz, polecam

bardzo dobry, sumienny lekarz, polecam

Bardzo dobry lekarz,widać że ma powołanie i podejście do pacjenta.Trafne diagnozy i skuteczne leczenie.Polecam