lekarz Dariusz Fryc

Ortopeda, Traumatolog

3,5
3,2
3,3

Byłem u kilku ortopedów, dopiero dr Fryc potrafił wyleczyć kolana. Dziwie się, ze Ktoś wyraził negatywną opinię o doktorze, może to jakaż zemsta, albo ktoś z konkurencji. Panie doktorze ! proszę się tym nie przejmować, jest Pan wspaniałym lekarzem !!!

Wyjątkowy, uprzejmy, wrażliwy na cudze niedole,potrafi świetnie ocenić stan pacjenta

Jeszcze nie spotkalem sie zeby dr podczas prywatnej wizyty traktowal pacjenta tak jakby byl na nfz. W ogole nie czulem sie jakbym rozmawial z lekarzem tylko z jakims chlopkiem roztropkiem z forum. Ten facet jest strasznym ignorantem i automatem do splawiania pacjentow bez zadnej rozsadnej diagnozy.

Miałam poważne problemy z kciukiem.Lekarze zlecali dużą ilość zabiegów,niestety żadnej poprawy nie było.Pan dr Fryc zaproponował zabieg po którym palec szybko wrócił do pełnej sprawności.Bardzo dziękuję doktorze !!!

Radzę omijać tego lekarza. Diagnoza tego lekarza dotycząza ostrego bólu barku-stany zwyrodnieniowe,unieruchomić temblakiwm i czekać- dokuczliwość morze być trwała.Wystarczyły 3-y zabiegi u dobrego tarapełty stosującego metodę manualną z zastosowaniem fali uderzeniowej dokuczliwość całkowicie zniknęła.Doktorku radzę się uczyć lub zmienić zawód.

Lekarz nie spełnił moich oczekiwań ponieważ nie próbował leczyc zachowawczo możliwymi metodami tylko operacyjnie.chociaż przyniosło mi to poprawe to nie mam dawnej sprawności w porównaniu z innymi osobami leczonymi nieoperacyjne z podobnych dolegliwości które odzyskały całkowitą sprawnośc i ne mają zadnych doleliwosci.

Fatalny lekarz, patrzy na pacjenta przedmiotowo, nie wnika w problem.

Fatalny lekarz, patrzy na pacjenta przedmiotowo, nie wnika w problem.