lekarz Dariusz Gliwiński

Radiolog

Oceniam lekarza radiologa a dokładnie wizytę w gabinecie usg. Po niemiłych doświadczeniach z innymi gabinetami usg u Pani D i Pana M, dr Gliwiński jako jedyny okazał kompetentne podejście do mojego problemu i po jednym badaniu rzeczowo i konkretnie rozpoznał mój problem bez serii kosztownych i zbędnych badań, które zlecali mi inny lekarze. Polecam jako radiologa, uprzejmy i świetny fachowiec na 5.

Ja i moi bliscy leczmy się u doktora od lat, kompetentny, mądry gość a przede wszystkim pomocny. Zawsze są u niego tłumy. Co do komentarza poniżej tak właśnie jest jak pacjent myśli, że jest panem wszystkiego a lekarz ma być na jego usługach, jakoś w urzędach petent nikomu nie podskakuje, a pisze to bo jestem dosyć często w ośrodku ze względu na stan mamy i wielokrotnie byłem świadkiem jak ludzie się zwracają i zachowują, a przecież ten gość niezłe się musiał wyuczyć by zostać lekarzem i na pewno ma dużo więcej w głowie niż jakiś urzędnik wiec trochę szacunku i pokory ludzie, a najlepiej wysyłajcie swoje dzieci na medycynę bo przecież tak łatwo być lekarzem w dzisiejszych czasach i wasze dzieci będą się zmagać z tymi chorobami i zachowaniami. Najlepiej wylać żółć jako anonim albo powiedzieć ze przecież taki zawód sobie wybrał i ma być jak maszyna bez uczuć i problemów. Zagotowało się we mnie. Pozdrawiam Tomek.

lekarz myslący że jest panem przychodni zupełny brak kultury,od samego wejścia do pana doktora był nie uprzejmy nie dał dojśc do słowa co dolega pcjentowi miał z góry ustalona swoją wersję.Krótko mówiąc nie własciwy człowiek na niewłasciwym miejscu nie powinnien wogóle pracować z ludzmi.

Zdecydowanie najbardziej kompetentny lekarz rodzinny w Jędrzejowie, leczymy się u niego całą rodziną. Jako jedyny rozpoznał chorobę u mojego dziecka. Świetny radiolog, wykrył mi drobne zmiany. Nie rozumiem tych negatywnych opinii co do stosunku do pacjenta każdy ma czasem gorszy nastrój.

Lekarz był pewien swojego i nie przyjmował innego tlumaczenia. Okazało się, że powinnam być leczona na całkiem inną chorobę.

Jest mało uprzejmy ,ale kompetentny ,wcześniej jego stosunek do pacjenta był lepszy ale cóż "jak wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak one"

Bardzo dobry lekarz. Miły, kompetentny, uprzejmy, rozmowny. Wystarczająco dużo czasu poświęca pacjentowi. Serdecznie polecam jako radiologa.

wspaniały lekarz,kompetentny ,lekarz z powołania.Wiedziałam kogo wybrać na lekarza rodzinnego.Jestem bardzo zadowolona .Z całą stanowczością polecam Pana Gliwińskiego jako Lekarza Rodzinnego oraz radiologa.Bogna

bardzo rzeczowy do tego bardzo sympatyczny

bardzo rzeczowy do tego bardzo sympatyczny