lekarz Dariusz Grduszak

Lekarz medycyny ratunkowej

1,6
1,4
1,8

Unikajcie tego lekarza! Całkowity brak człowieczeństwa w kontaktach z ludźmi. Nie polecam! Zero empatii i kultury.

Lekarz z bardzo dużą wiedzą i cierpliwością do pacjenta, zajął sie kompleksowo wszystkim, dziękuję

Nie polecam nikomu to jakis zakompleksiony facio, ktory chyba niespelnil sie zawodowo.

Zdecydowanie nie polecam tego niekompetentnego lekarza nikomu!!!!!!!!!!! Nie ma w ogóle podejścia do pacjenta, swoją pracę wykonuje chyba z przymusu a podstawowe normy dobrego zachowania to coś o czym ten Pan nie ma zielonego pojęcia. W stosunku do pacjenta zachowuje się arogancko, bezczelnie i nieprofesjonalnie. Taka osoba na stanowisku lekarza to totalne nieporozumienie!!!!!!!!!

Człowiek ,który nie wykazuje żadnej chęci pomocy pacjętowi nigdy nie powinien zostać lekarzem!Ten pan to zdecydowanie osoba niedoświadczona i nikompetentna, zdradzająca całkowity brak pokory, która w tym zawodzie jest bardzo potrzebna ,niestety spotykana niezwykle rzadko...Przykre jest, że ludzkie życie często dostaje się w ręce takich ludzi jak ten pan!