dr n. med. Dariusz Grzonka

Lekarz w pełni budzący zaufanie , kompetentny, poważnie traktujący swoje pacjentki.

naprawde gorąco polecam świetny specjalista i bardzo uprzejmy oraz cierpliwy :)

naprawde gorąco polecam świetny specjalista i bardzo uprzejmy oraz cierpliwy :)

lekarz ten naprawdę zna się na tym co robi,cociaż jest drogo to warto!

lekarz ten naprawdę zna się na tym co robi,cociaż jest drogo to warto!

Najlepszy specjalista, nie zmieniłabym go żadnego innego! Potrafi rozluźnić atmosferę. Dzięki panu doktorowi wizyty u ginekologa w końcu przestały być stresujące!!!

LEKARZ JAKICH MAŁO,DOBRY KONTAKT Z PACJĘTKAMI.DZIĘKI JEGO LECZENIU MAM 2 WSPANIAŁYCH SYNÓW 9 I 6 LAT.POLECAM

Profesjonalista, z doświadczeniem, wie co robi. Moją zagrożoną ciążę doprowadził szczęśliwie do finiszu! POLECAM!

niema czego komentować Lekarz z powołania szkoda ze niema więcej takich w Żorach,Prawdziwy Doktor i przede wszystkim wspaniały człowiek:)

bardzo dobry, kompetentny specjalista, olbrzymia wiedza, medyczna nie tylko z zakresu ginekologii, doskonały kontakt z pacjentką -zawsze okazuje zrozumienie, wszystko wyjaśni, odpowie na każde pytanie. Gabinet wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt.

dwa lata leczyłam się u mojego byłego lekarza po wizycie u dr.Grzonki już po miesiącu była poprawa

drogi ale najlepszy. Jestem jego pacjentką od 15 lat. Dzięki jego pomocy i zrozumieniu udało mi się w końcu utrzymać ciążę i urodzić wspaniałą córkę. Gorąco polecam.Poświęca każdej pacjentce min. 40 minut.