Dariusz Kliszczewski

Okulista

Spytał, czy noszę soczewki a potem powiedział, no dobra sprawdzimy. Po prostu mi nie uwierzył :) Spytał też czym się zajmuję a na koniec zapytał czy naprawdę...itd. Przyszedłem do lekarza i spotkałem się z brakiem zaufania z jego strony. Nie spotkałem się jeszcze z takim podejściem. Nieuprzejmy człowiek.

Lekarz z ogromną wiedzą fachową w swojej profesji, kompetentny, godny zaufania, uprzejmy, taktowny, szczery w stawianiu diagnozy, co dla pacjenta jest chyba najważniejsze! Serdecznie Pozdrawiam. Mariusz G.

Czy ktoś może mi napisać gdzie Pan doktor obecnie przyjmuje bo tam gdzie do niego chodziłam już go nie ma. Proszę o informacje.

super fachowiec w każdym calu. wczoraj zeszył mi gałkę oczną, bez bólu, pełny profesjonalizm, potwierdzony przez innych specjalistów. polecam Jacek R.

lekarz, który tłumaczy co będzie wykonywał, oraz stosował, spokojny, uprzejmy, kompetentny, wzbudzający zaufanie.

Bardzo uprzejmy, spokojny..z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Oby wiecej takich lekarzy!!

Dr.Kliszczewski to lekarz bardzo kompetentny, posiada dużą wiedzę lekarską, bardzo uprzejmy polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy okulistycznej

Bardzo kompetentny,uprzejmy wzbudzajacy zaufanie lekarz.Dopiero jego diagnoza okazała się właściwa.

Nigdy w życiu żaden lekarz nie potraktowal mnie bardziej po ludzku niż dr Kliszczewski. Dzięki niemu człowiek ma wiarę że nie wszyscy patrzą na kasę, dla tego lekarz liczy się człowiek.

Fachowiec w każdym calu. Polecam każdemu.

Fachowiec w każdym calu. Polecam każdemu.